Ak, koks keistas reiškinys yra tas tinklaraštis. Jis tikras realaus gyvenimo veidrodis, o ypač jei jį rašai nebe pirmus metus.

Tiek kartų nesu spaudinėjęs ant mygtuko “šlamštas”, kiek tai dariau prieš šias šventes, nesu niekad dar patyręs tokio išgąsčio, kai aplink žmonės zuja ir perka viską, kas pakliūna po ranka, esu matęs tiek daug sniego, bet kad taip niekas juo nesidžiaugtų… Ar kada buvau toks užsiėmęs kaip prieš ir per šias šventes? Ne.

Per šiuos metus buvau ir blogas ir geras, susipažinau su labai daug naujų ir įdomių žmonių. Parašiau aibes esė, darbų, darbelių - rimtesnių ir ne tokių rimtų. Padariau keletą nuotraukų, išgirdau naujų dainų (jos nebūtinai parašytos šiemet…), išbandžiau kelias fantastiškas pirtis, dirbau ir tinginiavau, pykau ir pykdžiau, bet kad ir ką dariau - visad stengiausi būti nuoširdus. Kaip ir rašydamas šį tinklaraštį.

Dabar lupu jau n-tąjį mandariną, dar šį bei tą dirbinėju, klausau ramios muzikos ir geriu arbatą. Kūčių vakaras ir su tuo Jus labai sveikinu. Kad ir ką veikiat, kad ir ką veikėt ar veiksit. Buvot ir blogi ir geri…

Nuoširdžiai, su šypsena jignas.

:)

Patiko (0)

Rodyk draugams