BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Genialumas nemiršta

Parašė jignas | 2011-10-08 12:44

…tiesiog taip sutapo… tądien buvau netoli Beno… turėjau po ranka “obuoliuką” ir fotoaparatą… ilgai mąsčiau, kaip pavadinti nuotrauką, bet pavadinimas čia turbūt reiškia mažiausiai… be didelio liūdesio, bet su paraginimu stabtelti ir pamąstyti.

Rodyk draugams

Socialinė mechanika balkone :)

Parašė jignas | 2011-08-27 20:45

Nemėgau ir turbūt niekad nepamėgsiu socialinių tinklų, bet štai jau kuris laikas bandau prisijaukinti “Facebook”. Ten rašau apie balkonus - jų puošybą, dedu nuotraukas, o ir muzikos kartais, kurią galima klausyti aišku ne tik balkone… :) Planuoju suorganizuoti “mano balkono dieną”, o kol kas su šiuo tinklaraščiu neatsisveikinu tik pranešu, jog mane galima “pasekti”/”pamėgti” ČIA.

Linkėjimai.

Ignas :)

Rodyk draugams

Apie viešas paslaptis

Parašė jignas | 2011-03-06 16:28

Neslėpsiu - radau čia.

Yra tokios vietos, kurias vieni vadina “taškais”, kiti - “načnykais”. Ten galima įsigyti pačių įvairiausių prekių, bet dažniausiai tai būna alkoholiniai gėrimai, kontrabandinės cigaretės, kuras ar netgi vaistai. Jei tokia vieta yra kaime, tai vietiniai puikiai žino, kuriame “taške” ko galima rasti. Susiformuoja savotiškas pastovių klientų ratas. Bet kuriuo atveju - tai nelegali veikla.

Pats paprasčiausias būdas kovoti su šiais procesais yra teisėsaugos įsikišimas, baudos, bausmės. Viską derėtų daryti griežtai, tačiau korupcija labai įsišaknijusi, nes, manau, net patys pareigūnai ar valdžios atstovai, lankosi tokiose vietose, bet tikrai ne tam, kad jas panaikintų - atvirkščiai - jie ten apsiperka.

Bet ir į tokius procesus galima pažiūrėti žaismingai... :) Pavyzdžiui, žinote, kad ponas G prekiauja kontrabandiniu dyzelinu. Kartais jį aplankote ir įsipilate degalų į savo opelį. Pats esate asmuo, bent jau minimaliai mokantis dirbti kompiuteriu, o kitas jūsų gebėjimus gal net įvardintų kaip didžiulius, nes mokate sukurti tinklaraštį ar pan. Turite laiko ne tik skaityti naujienas internete, bet ir pats mėgstate rašyti. Kaip tai susiję su ponu G?

Imkite ir sukurkite tinklaraštį apie jo veiklą, pareklamuokite ją: paanalizuokite dyzelino kainų kitimą pono G “degalinėje”, aprašykite tai, kaip paskutinį kartą pylėtės ten dyzelino ir kaip susitikote tuo pačiu tikslu atvykusį buvusį bendraklasį, kuris dabar dirba mero patarėju ūkio klausimais… Laisvoj šaly jūs esat laisvas reikšti savo mintis, pasakoti potyrius, o tai, kad pasidalinsite su kitais informacija, kur galima kažką gauti pigiau, tikrai nėra nusikaltimas. Ar klystu?

Bijome garsiai kalbėti apie tai, kas yra vadinama viešomis paslaptimis. Viena tokių - esame apgailėtini bailiai.

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2011-02-12 17:33

Vienoje knygoje, kurią skaito mano močiutė, perskaičiau šaunią mintį:

Viskas, ką gražiausio sukūrė Dievas, sukasi.

Citata nėra tiksli, tačiau toliau pateikiami pavyzdžiai, o vienas jų - tai vinilinė plokštelė. Gal tai ne visai Dievo kūrinys, bet kad mielas ir gražus - tai teisybė. Ta proga groju Kojak - The Dark Side.

Smagių diskotekų.

:)

Rodyk draugams

šuo aš ar avis..?

Parašė jignas | 2011-02-08 16:47

Iš karto pranešu, kad įrašas nukopijuotas iš šito tinklaraščio. Tiesiog - man labai patiko :). Taigi nedaugžodžiausiu - žiūrim šitą video ir atsakom kiekvienas sau į klausimą - kas tu - avis ar šuo?

Turbūt tikslingiausia būtų įvardinti, kokiose situacijose atliekame vieną vaidmenį, o kokiose - kitą. Ir kaip šiuos vaidmenis galime keisti.

Gražios vėjuotos dienos.

Rodyk draugams

Apie (tele)viziją

Parašė jignas | 2011-02-07 17:50

Visaginas – miestas, kurio pavadinimą dažnas net kirčiuoja netaisyklingai (kur ten tas kirtis dedasi?), o apie pabuvojimą jame nėra ką kalbėti. Todėl nenuostabu, kad mitų apie šį miestą galima prisiklausyti daug, o ir tyrėjus jis intriguoja bent jau ta prasme, jog ši vietovė neatsiejama nuo Atominės Elektrinės (AE), kuri kaip žinia buvo uždaryta. Tai reiškia, kad žmonės turėjo susidurti su daugybe problemų – pradedant bedarbyste, baigiant tapatybės klausimais.

Kol turime „smagesnių“ istorijų apie visokius zvonkus ir radžius, tol nekalbame apie rimtesnes problemas. Labai buvo juokinga klausyti diskusijos vienoje „publicistinėje“ laidoje, kur visokio plauko individai – pradedant žymiu prodiuseriu, baigiant parduotuvės savininku – diskutavo, šūkaliojo apie tai, kaip čia viskas sukurta žurnalistų/PR specialistų ir kaip maustoma visuomenė.

Jei kažkokia ten Dailės akademijos studentė geriausiu eterio laiku gali kaip kaimo melžėja (neturiu nieko asmeniško prieš pastarosios profesijos atstoves) plūstis ir vaidinti pasipiktinusią, tai aš tikrai visiems tokiems „pasipiktinusiems“ galiu pasakyti – eikit Jūs nx.

Grįžkime prie Visagino. Problemiška vietelė, tačiau apie miestą, kurį daugelis žinojo tik dėl to, jog kažkur ten stovi mūsų AE, dabar jau žino ir dėl to, kad iš ten „eksportuojami“ dainingi jaunuoliai, o ir pats miestas staiga buvo įsuktas į projektą, kuriame Lietuva padalinta taip, kaip ją ir reikėtų dalinti – o ne į apskritis ar rajonus. Visaginas tuomet kaip lygus su lygiu kaunasi su, pavyzdžiui, Žemaitija. Štai jums ir problemų sprendimo būdas. Tik nemanau, kad visa tai įvyko tikslingai nors gal… Miestas, kuris drąsiai gali būti vadinamas valstybe valstybėje (nors tai nėra kažkas unikalaus mūsų krašte), mano galva, tapo puikiu pavyzdžiu, kaip televizija gali įtakoti visuomenę.

Užbaigti viską noriu liūdna gaida su truputuku ironijos. Į politiką sveiko proto žmonės mūsuose nesiveržia. Į televiziją - veržiasi, tik ten juos užgožia tie, kurie galvoja, jog savo pasiklykavimais „kodėl, ką daryt ir kas atsitiko“ daro gerus darbus. Ir ten ir ten svarbiausia yra pinigai, o tiksliau – sumąstyti, kaip kuo lengviau jų gauti. Neapsisprendžiu, kur pats norėčiau labiau… Vis labiau ryškėja vizija, jog kraustysiuos į kokį primirštą Lietuvos kraštą ir iš ten mėginsiu visus sužavėti kuo nors plonu (balsu jau nesužavėsiu…). O ar į valdžią, ar į televiziją pasukt – tada jau žiūrėsiu, kas daugiau pinigų duos.

Rodyk draugams

Mylim šitaip va ir va kaip :)

Parašė jignas | 2011-01-11 02:07

Nors metai ir Nauji, bet kai kurie dalykai nesikeičia. Štai dabar berods artimiausia prekybininkų šventė bus Valentino diena. Mes ta proga iš anksto sugalvojom sudalyvauti konkurse. Konkursiniai darbai:

Moteriškas variantas, kuriam buvo panaudoti 37 skirtingi batai.

Vyriškasis - kuriam buvo panaudoti kilniam tikslui renkami plastikinių butelių kamšteliai. Kiek jų - galit patys paskaičiuoti, jei kam įdomu.

Su meile Karolina ir Ignas.

:)

Rodyk draugams

Šventės keičia šventes

Parašė jignas | 2010-11-18 13:40

Vakar Kaunas smagiai minėjo Tarptautinę studentų dieną. Šiandien minim Pasaulinę filosofijos dieną. Šventės keičia šventes, o šiandien miesto erdvėse galima išvysti filosofus, sakančius viešas prakalbas, o vakare “pafilosofuoti” “boškėj”. Su šventėm visus :).

Rodyk draugams

Fall that rocks

Parašė jignas | 2010-09-08 18:21

Ruduo todėl man ir patinka, kad dažnai atneša naujovių, pasikeitimų miesto klubinėje/barų/pub’ų kultūroje. Šie metai - ne išimtis. “Roko baras“, į kurį retkarčiais užsukdavau pažaisti stalo futbolą, keliasi į kitas patalpas. Nežinia, kiek šis procesas truks, o daugiau info turbūt visad rasit čia.

O beveik toj pačioj vietoj įsikūrė pub’as “Antipop’s“. Dar info čia. Aš savo ruožtu dalinuosi keliom fotografijom, kurios labai panašios į “rokbario” foto, nes viduj dar pabuvoti neteko. Tik “Antipop’s” bus ne rūsyje, o antrame aukšte. Patikrinsim progai pasitaikius…

Bet čia dar ne visos naujienos, nes ant gatvės grindinio galima atrasti paslaptingas rodykles, kviečiančias užeiti į airišką barą. Jis Vilniaus gatvėje, bet daugiau pasakyti nieko negaliu. Žmonės kalba, kad sekdami rodykles atsidursite tiesiai prie šito baro…

Kitos pasilinksminimo vietos tikėkimės taip pat nesnaus ir klubinis sezonas bus įdomus bei linksmas.

Rodyk draugams

Nieks nematė…

Parašė jignas | 2010-08-22 18:57

Sekmadienio daina be konkurencijos - Neda ir Olegas - Yra šalis.

Ai, beje gal kas matėt šitą nutikimą? Pamaloninkit smalsuolius tuo video ar šiaip įspūdžiais.

Jei apie įspūdžius, tai aš savuosius apie vieną tokį aplankytą koncertą dėstau čia.

Gražaus likusio savaitgalio :).

Rodyk draugams