BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Genialumas nemiršta

Parašė jignas | 2011-10-08 12:44

…tiesiog taip sutapo… tądien buvau netoli Beno… turėjau po ranka “obuoliuką” ir fotoaparatą… ilgai mąsčiau, kaip pavadinti nuotrauką, bet pavadinimas čia turbūt reiškia mažiausiai… be didelio liūdesio, bet su paraginimu stabtelti ir pamąstyti.

Rodyk draugams

Socialinė mechanika balkone :)

Parašė jignas | 2011-08-27 20:45

Nemėgau ir turbūt niekad nepamėgsiu socialinių tinklų, bet štai jau kuris laikas bandau prisijaukinti “Facebook”. Ten rašau apie balkonus - jų puošybą, dedu nuotraukas, o ir muzikos kartais, kurią galima klausyti aišku ne tik balkone… :) Planuoju suorganizuoti “mano balkono dieną”, o kol kas su šiuo tinklaraščiu neatsisveikinu tik pranešu, jog mane galima “pasekti”/”pamėgti” ČIA.

Linkėjimai.

Ignas :)

Rodyk draugams

žinios tokios…

Parašė jignas | 2011-07-29 19:17

… jog atostogaujama. Neribotą laiką.. iki :).

Rodyk draugams

Su gimtadieniu :)

Parašė jignas | 2011-05-12 21:02

Kiek apleistas, bet jokiu būdu neužmirštas mano tinklaraštis mini trečiąjį gimtadienį. Tuo tarpu ZIP FM merginos SiSi - šiandien taip pat švenčia gimimo dieną - ketvirtąją. Sveikinimai. Tikrai šventiškas ketvirtadienis. Dėkui, kad skaitot, skaitėt ir skaitysit… Jau greitai pasipasakosiu apie naują savo projektą kodiniu pavadinimu Mano balkonas. Likite prisijungę taip sakant.

 

Linkėjimai visiems, kieno šiandien gimtadienis ir iki.

 

:)

Rodyk draugams

Vytauto Kernagio - Beno akimis

Parašė jignas | 2011-04-14 00:35

Vytautas Kernagis

…mielų purpurinių vakarų Tau, Benai. Gera prisėsti šalia.

Rodyk draugams

“Saugok tvarką ir tvarka saugos tave”

Parašė jignas | 2011-04-10 13:12

Paveikslas iš čia.

Antraštėje besipuikuojačią citatą (gali būti, kad užrašiau su klaida) perskaičiau Nidos vidurinės mokyklos infrmatikos kabinete. Be jokio moralizavimo noriu pakalbėti apie tvarką knygose, kurias pasiimame iš bibliotekų.

Dažnai tenka pasiimti knygų iš bibliotekos, o šios kaip taisyklė būna primargintos pieštukais - t.y. ankstesni skaitytojai pasižymi svarbias, įdomias ar neaiškias vietas ir dažniausiai pamiršta ištrinti savo “margumynus”. Klaustukai, šauktukai, rutuliukai… Aš pats dažniausiai piešiu “v” raides - tokias “varnas”. Prisipažinsiu - ištrinu irgi ne visada. Tai turbūt savotiškas skaitymo kultūros nebuvimas, nes derėtų visus komentarus ir nuorodas ištrinti, o gal netgi pasistengti nepiešti tiesiai į knygą. 

Yra ir teigiamų šio reiškinio aspektų… Aš asmeniškai visad pasitikiu tais, kas iki manęs skaitė tą knygą ir į pažymėtas vietas atkeipiu dėmesį. tiesą sakant, kartais tenka viską daryti paskubomis ir tokios pažymėtos vietos būna tikras išsigelbėjimas :). Tik tokiu atveju mano darbas gali būti labai panašus į to, kas šia literatūra rėmėsi prieš tai. Nors pagrindinės idėjos juk niekur nedingsta, tad dėl to daug pergyventi nereiktų…

Tiek minčių apie knygų skaitymą, o kitų asmenų pažymėtos svarbios vietos, manau, yra didelis iš bibliotekos pasiimtų knygų privalumas… Nors tai situacija, šiek tiek primenanti anksčiau mano aptartą kontrabandininkų ir asmenų, kurie iš jų perka ir jų neskundžia, santykį. Elgiamės netinkamai, bet, jei mums tai naudinga, žiūrime į tai “pro pirštus”. Atsiprašau, kad kalbu daugiskaita - turbūt nedrąsu prisipažinti, nes tada bus nesąžininga prašyti, kad “tvarka saugotų mane..” (o, pagaliau vienaskaita).

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2011-04-10 11:55

Ech, daugiau nei mėnesis tylos, o tiksliau - tinginystės… Bet muzika nemiega ir šiandien ji - Sophie Eliis Bextor. Šios atlikėjos gimimo dienos proga. 

Dūzgiame :) .

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2011-02-12 17:33

Vienoje knygoje, kurią skaito mano močiutė, perskaičiau šaunią mintį:

Viskas, ką gražiausio sukūrė Dievas, sukasi.

Citata nėra tiksli, tačiau toliau pateikiami pavyzdžiai, o vienas jų - tai vinilinė plokštelė. Gal tai ne visai Dievo kūrinys, bet kad mielas ir gražus - tai teisybė. Ta proga groju Kojak - The Dark Side.

Smagių diskotekų.

:)

Rodyk draugams

šuo aš ar avis..?

Parašė jignas | 2011-02-08 16:47

Iš karto pranešu, kad įrašas nukopijuotas iš šito tinklaraščio. Tiesiog - man labai patiko :). Taigi nedaugžodžiausiu - žiūrim šitą video ir atsakom kiekvienas sau į klausimą - kas tu - avis ar šuo?

Turbūt tikslingiausia būtų įvardinti, kokiose situacijose atliekame vieną vaidmenį, o kokiose - kitą. Ir kaip šiuos vaidmenis galime keisti.

Gražios vėjuotos dienos.

Rodyk draugams

Apie (tele)viziją

Parašė jignas | 2011-02-07 17:50

Visaginas – miestas, kurio pavadinimą dažnas net kirčiuoja netaisyklingai (kur ten tas kirtis dedasi?), o apie pabuvojimą jame nėra ką kalbėti. Todėl nenuostabu, kad mitų apie šį miestą galima prisiklausyti daug, o ir tyrėjus jis intriguoja bent jau ta prasme, jog ši vietovė neatsiejama nuo Atominės Elektrinės (AE), kuri kaip žinia buvo uždaryta. Tai reiškia, kad žmonės turėjo susidurti su daugybe problemų – pradedant bedarbyste, baigiant tapatybės klausimais.

Kol turime „smagesnių“ istorijų apie visokius zvonkus ir radžius, tol nekalbame apie rimtesnes problemas. Labai buvo juokinga klausyti diskusijos vienoje „publicistinėje“ laidoje, kur visokio plauko individai – pradedant žymiu prodiuseriu, baigiant parduotuvės savininku – diskutavo, šūkaliojo apie tai, kaip čia viskas sukurta žurnalistų/PR specialistų ir kaip maustoma visuomenė.

Jei kažkokia ten Dailės akademijos studentė geriausiu eterio laiku gali kaip kaimo melžėja (neturiu nieko asmeniško prieš pastarosios profesijos atstoves) plūstis ir vaidinti pasipiktinusią, tai aš tikrai visiems tokiems „pasipiktinusiems“ galiu pasakyti – eikit Jūs nx.

Grįžkime prie Visagino. Problemiška vietelė, tačiau apie miestą, kurį daugelis žinojo tik dėl to, jog kažkur ten stovi mūsų AE, dabar jau žino ir dėl to, kad iš ten „eksportuojami“ dainingi jaunuoliai, o ir pats miestas staiga buvo įsuktas į projektą, kuriame Lietuva padalinta taip, kaip ją ir reikėtų dalinti – o ne į apskritis ar rajonus. Visaginas tuomet kaip lygus su lygiu kaunasi su, pavyzdžiui, Žemaitija. Štai jums ir problemų sprendimo būdas. Tik nemanau, kad visa tai įvyko tikslingai nors gal… Miestas, kuris drąsiai gali būti vadinamas valstybe valstybėje (nors tai nėra kažkas unikalaus mūsų krašte), mano galva, tapo puikiu pavyzdžiu, kaip televizija gali įtakoti visuomenę.

Užbaigti viską noriu liūdna gaida su truputuku ironijos. Į politiką sveiko proto žmonės mūsuose nesiveržia. Į televiziją - veržiasi, tik ten juos užgožia tie, kurie galvoja, jog savo pasiklykavimais „kodėl, ką daryt ir kas atsitiko“ daro gerus darbus. Ir ten ir ten svarbiausia yra pinigai, o tiksliau – sumąstyti, kaip kuo lengviau jų gauti. Neapsisprendžiu, kur pats norėčiau labiau… Vis labiau ryškėja vizija, jog kraustysiuos į kokį primirštą Lietuvos kraštą ir iš ten mėginsiu visus sužavėti kuo nors plonu (balsu jau nesužavėsiu…). O ar į valdžią, ar į televiziją pasukt – tada jau žiūrėsiu, kas daugiau pinigų duos.

Rodyk draugams