BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas gerai… :) Su šventėmis.

Parašė jignas | 2010-12-24 17:14

Ak, koks keistas reiškinys yra tas tinklaraštis. Jis tikras realaus gyvenimo veidrodis, o ypač jei jį rašai nebe pirmus metus.

Tiek kartų nesu spaudinėjęs ant mygtuko “šlamštas”, kiek tai dariau prieš šias šventes, nesu niekad dar patyręs tokio išgąsčio, kai aplink žmonės zuja ir perka viską, kas pakliūna po ranka, esu matęs tiek daug sniego, bet kad taip niekas juo nesidžiaugtų… Ar kada buvau toks užsiėmęs kaip prieš ir per šias šventes? Ne.

Per šiuos metus buvau ir blogas ir geras, susipažinau su labai daug naujų ir įdomių žmonių. Parašiau aibes esė, darbų, darbelių - rimtesnių ir ne tokių rimtų. Padariau keletą nuotraukų, išgirdau naujų dainų (jos nebūtinai parašytos šiemet…), išbandžiau kelias fantastiškas pirtis, dirbau ir tinginiavau, pykau ir pykdžiau, bet kad ir ką dariau - visad stengiausi būti nuoširdus. Kaip ir rašydamas šį tinklaraštį.

Dabar lupu jau n-tąjį mandariną, dar šį bei tą dirbinėju, klausau ramios muzikos ir geriu arbatą. Kūčių vakaras ir su tuo Jus labai sveikinu. Kad ir ką veikiat, kad ir ką veikėt ar veiksit. Buvot ir blogi ir geri…

Nuoširdžiai, su šypsena jignas.

:)

Rodyk draugams

A****iel? Duodi pinigus be grąžos…

Parašė jignas | 2010-12-06 22:05

Papasakojau kurso draugui vieną nutikimą prekybos centre ir jis paklausė, ar jau parašiau apie tai į tinklaraštį. Tai sumaniau parašyti. O buvo taip:

Popietė. Stoviu sau prekybos centre “Maxima” eilėje prie kasos (tokių ilgų eilių prekybcentryje, kokios būna Krėvės pr. Kaune, nesu niekur matęs, bet čia ne apie tai) ir girdžiu, kaip kasininkė piktai klausia pirkėjo - “jūs tyčiojatės?”. Mačiau, kad jis lyg ir mokėjo už prekes, tad pasidarė smalsu, ką jis ten padavė, kad sukėlė tokią reakciją moteriškės. Pasirodo - tai buvo 100 litų. Man tai pirma mintis buvo, kad turbūt padirbtą kupiūrą davė… Bet ne. Greit paaiškėjo, kad tiesiog ši kupiūra per stambi. Prekių buvo perkama turbūt už kokius 15 Lt. Bet kasininkė taip pasiuto, kad rodos vyrukas būtų pirkęs prekių už kokius 37 centus. Nors koks skirtumas, už kiek perki prekių?

“Ar čia be grąžos?”. “Ar parduotuvę su banku sumaišei?”. “Eik ir išsikeisk…”. Keiktis nepradėjo, bet trūko nedaug. Laimei vaikinukas buvo labai ramus, tad pasakė, jog ponia dirbtų savo darbą, nes jo darbas pirkti…

Tai toks štai pasakojimas. Man jis kiek primena Domo iš “Humoro klubo” pasakojimą apie stoties prekybcentriuose dirbančias kasininkes. Jį kažkur CTV.lt rast galit. Ką aš būčiau daręs tokioj situacijoj? Būčiau prašęs pakviesti administratorių/ę ir tada puolęs skųstis. Nes juk prie kasos - ne taip kaip mesto autobuse ar troleibuse - nėra užrašo, kad “pinigus duokite be grąžos.”

Rodyk draugams

Gruodžio pirmoji - Pasaulinė AIDS diena

Parašė jignas | 2010-12-01 13:13

Ta proga dalinuosi iškarpa iš seno laikraščio. Dėkui Antanui už ją. Tai bent vakarėliai anuomet Sporto rūmuose vykdavo…

Gražios, sveikos, saugios beįsibėgėjančios žiemos :).

Rodyk draugams