BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Svajonių sapnas

Parašė jignas | 2010-10-23 13:21

Šitą ir dar daug grožio radau čia. Kur rado jie - jau ne mano reikalas.

Sapnavau. Kad diena buvo tokia vėjuota ir tokia permaininga, kokia gali būti tik rudenį. Tolstant vasarai. Artėjant žiemai. Bet tai buvo tik oras, kuris padėjo greitai išspręsti nuolat iškylantį klausimą “kaip apsirengti”. Apsirengėm ir išėjom į miestą. Pietauti. Būna tokių vietų, į kurias užėjus pasijunti, tarsi čia užsuki kiekvieną sekmadienio popietę ir taip jau kokius 7 metus. Šita buvo būtent tokia ir dar su skania sriuba, lengvu antruoju patiekalu, sausainiukais ir arbata, kuri yra tokio rudens kažin kelintos eilės pusseserė… Kavos sesuo.

Sapnuoti maistą ar mylimą užeigą yra viena, o sapnuoti tą jausmą, kai niekur neskubi, kai pietauji dvi valandas, daug šypsaisi… Kai jauti skonį, kvapą, šaltą vėją… Ir kai visu tuo mėgaujiesi… Svajonių sapnas.

Tikiuosi kitą kartą susapnuoti kažką panašaus tik jau pusnynų fone.

Gražaus visiems savaitgalio.

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2010-10-20 11:59

Ian Pooley - Disco love

Pasimėgaukim arba padepresuokim.

Rodyk draugams

Prielaida

Parašė jignas | 2010-10-18 15:05

Nežinau, kaip tiksliai vadinasi ir kur tiksliai yra ši vieta, tačiau žinau, kad čia berods Neries regioninis parkas. Važiavom iš sostinės link Vievio ir stabtelėjom pasigrožėti.

Pastaruoju metu retokai nueinu į pirtį, bet pirties reikalų mano gyvenime pastaruoju metu daug. Netoli tos vietos, iš kurios gėrėjomės vaizdu, stovi jau beveik sugriuvęs pastatas:

Priėjau arčiau ir pastebėjau, jog viduje sienos labai aprūkę dūmais. Gal tiesiog tai yra gaisro padarinys, bet dar šovė mintis, jog gal čia kažkada buvo dūminė pirtis.

Turbūt ne, nes problemiška būtų gauti vandens, o ir vietos gan mažoka aplink, nes netoliese stati nuokalnė… Bet dėl tokio vaizdo, kuris matomas tik išėjus iš pastato arba sėdint prieangyje, vandens galima atsigabenti iš kitapus kelio esančios sodybos. Kad ir kas ten buvo - gaila, kad viskas taip sugriauta, apleista. Džiugina tik vaizdas į tolius…

:)

Rodyk draugams