BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2010-07-31 19:47

Wow - du muzikiniai įrašai iš eilės. Turbūt todėl, kad vasara. Prisipažinsiu, jog truputį tingisi rašyti. Skaityti irgi. O muziką klausyt norisi visad :).

DJ Tonka - Security - ką bepridursi - klasika. O klipą tik vakar pirmą sykį pamačiau.

La Banda (Uner Meets Deep And Suga)- La Banda (Kid Bucle And Darlyn Vlys Remix) - dėl šio mano atradimo yra kaltas šitas žmogus.

Smagių vakarų.

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2010-07-24 11:40

Tikriausiai gročiau @ ”Spartakiada“. Ramiai linksmą muziką, kurią žinokit netikėtai atradau vartydamas mrs.quemm įrašus. Dėkui jai.

Gražaus visiems savaitgalio su:

Paul & Fritz Kalkbrenner - Sky And Sand

&

Marbert Rocel - Cornflake Boy (Solomun Vocal Remix)

Dar ir dar kartą :).

Rodyk draugams

“Kiekvienas žmogus yra menininkas…”

Parašė jignas | 2010-07-24 11:02

Vasaros pradžioj turėjau po ranka beržų šakų, aštrų peiliuką ir daug laisvo laiko tad sugalvojau paeksperimentuoti. Šakos buvo įdomiai išsiraitę ir štai pagaminau rankeną durims, “pirties laumę”, kabyklą ir štai tokį “kablį”:

Smagu taip daryti ką nori (nes paskutinį kartą drožinėjau medį per darbų pamokas mokykloje ir ten reikdavo užsiimti “rimtesniais” darbeliais… pamenu, kad man buvo neįdomu). Atsibodo gan greitai ir šį kartą, bet pakalbėti apie tokius užsiėmimus sumąsčiau šiandien per radiją išgirdęs reportažėlį apie “Artoteką“. Puiki iniciatyva, puki vieta tiems, kas nori kad ir vieną dieną nuveikti ką nors neįprasto, nuveikti tai, apie ką visada svajojo.

Po to per tą pačią radiją išgirdau puikią diskusiją, kurią suorganizavo LUNI. Apie kultūros industrializaciją, vartotojiškumą ir pan. Buvo smagu išgirsti G.Mažeikį ir prisiminti tai, ką kalbėdavome per paskaitas. Daug girdėtų, skaitytų dalykų išgirdau dar kartą.

Visiems linkiu nepatingėti ir tokiu būdu skirti laiko grynai sau. T.y. drožinėkit, paišykit, siūkit, lankstykit… Ir suvokit, kad tai veikla, kurios reikia tik jums patiems. Be jos išgyvensit, bet su ja gyvensit dar smagiau.

:)

Rodyk draugams