BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Jūs esate čia”

Parašė jignas | 2010-06-27 22:18

Tiesiog pabūkit ČIA :).

Rodyk draugams

Pirties diena 2010

Parašė jignas | 2010-06-24 14:37

Ir aš ten buvau, o įpūdžius apie aplankytą pirtį (taip pat apie kitas aplankytas pirtis, bei pasamprotavimus ta tema) galite rasti štai čia.

p.s. nenusiminkit dėl oro, susigalvokit pramogų, o viena tokių - gera pirtis.

:)

Rodyk draugams

Tebūnie pirtis!

Parašė jignas | 2010-06-16 23:20

Šiemet mes turime dar vieną šaunią iniciatyvą-renginį, kuris susijęs su sveikos, gurmaniškos pirties puoselėjimu. Tai Piirties diena 2010. Birželio 20 dieną (sekmadienį) Rumšiškėse švęsim, minėsim, džiaugsimės paprastais dalykais, kurių, mano manymu, taip trūksta mūsų kasdienybėj. Aš ten važiuosiu susitikti su keliais pažįstamais pirtininkais, o ir gyvai susipažinti su tik virtualiai pažįstamais. Dar norisi pamatyti, kas domisi pirtimi Lietuvoje, o galbūt, jei bus ūpo, išbandyti vieną kitą garinę.

Taigi nuostabus savaitgalis laukia ir visai kitoks nei tie “ilgieji” - trumpasis, bet juk galima savaitgaliauti ir naktį ir dieną. Smagaus savaitgalio, kad ir ką beveiktumėt :).

Rodyk draugams

“Kai kurios spalvos - visuomet aukščiau”…

Parašė jignas | 2010-06-02 12:52

…arba - “visi Kauno Žalgirio fanai” :). Ši nuotrauka daryta tądien, kai Kauno komanda pralaimėjo LKL finalą. Taigi žalia ir balta aukščiau tik už geltoną, mėlyną, bet deja ne už juodą ir raudoną.

p.s. Lengvojo automobilio numerio netušavau, nes jis kažkokiu mistiniu būdu atsidūręs ant šaligatvio… Ir į policiją nesiunčiau nuotraukos :D, nes šioje vietoje policija kitoj pusėj kelio.

Rodyk draugams

Kaip M.K.Čiurlionio paveiksle

Parašė jignas | 2010-06-01 23:51

Tokie tie mūsų saulėlydžiai.

Rodyk draugams