BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Brandos egzaminai”

Parašė jignas | 2010-05-31 19:07

Vėl Kaunas, bet šį kartą Donelaičio gatvė ir šiandien pastebėtas gan keistas automobilis:

 Čia taip išeitų galima įsigyti egzaminų užduotis?

Ar gal vairuotojas išlėkė laikyti egzamino, nesusimokėjo už stovėjimą ir paliko už lango šią “žinią”, kad nebūtų nubaustas? Daugiau idėjų bus? :)

O šiaip tai gan linksmas vaizdas, į kurį ne vienas praeivis atkreipė dėmesį.

Rodyk draugams

O kitą rytą po “Kauno dienų”…

Parašė jignas | 2010-05-31 18:58

Tą pirmadienį Žaliakalnyje pasitiko toks vaizdas, kuris, mano subjektyvia nuomone, labai tiksliai pavaizduoja kai kuriuos tą savaitgalį mieste vykusius renginius.

Sukaunėjo tinklaraštis kažkaip… :D

Rodyk draugams

Kauno dienos, Kauno sienos…

Parašė jignas | 2010-05-21 23:52

Šį savaitgalį Kaunas švenčia. Nors centras labai jau prigrūstas prekybininkų, bet vis šiokia tokia pramoga. Sveikinimai miestui ir kauniečiams su jų švente, o aš noriu pasidalinti keletu vaizdų, kurių prikaupiau per pastaruosius mėnesius, slampinėdamas gatvėmis… :)

Nuoroda į albumą.

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2010-05-21 22:57

Būtų taip (Hakan Lidbo Feat. Emma - What Is Love).

:)

Šokam.

Rodyk draugams

Su gimtadieniu, tinklarašti :)

Parašė jignas | 2010-05-12 11:57

Pyst, gaunu šiandien į elektroninį paštą šitą dainą. Simboliška, nes šiandien mano tinklaraščio antrasis gimtadienis. O rodos taip seniai pradėjau rašinėt… Parašiau per šiuos metus visko visko ir labai džiaugiuosi, kad to ėmiausi.

Ačiū, kad skaitot, kad komentuojat, prenumeruojat, nepamirštat, bet didžiausi sveikinimai šiandien SocialineiMechanikai. Su gimtadieniu!!!

Rodyk draugams

Kino neberodysim!!!

Parašė jignas | 2010-05-07 12:50

Toks štai vaizdas buvusio kino teatro “Romuva” prieigose. Jei kiną rodė per tokio dydžio ekranus, tai nenuostabu, kad konkurentai juos įveikė… Fotografuota 2010 metų gegužės 6 dieną.

Rodyk draugams

Kai gatvės muzika tampa tavo gyvenimu…

Parašė jignas | 2010-05-01 18:15

Tegul šis įrašas būna vietoj “jei būčiau dj…”. Kauniečiai, vaikštantys Laisvės alėja, pažįsta šiuos muzikantus. Gal Nerijus iš “Humoro klubo” sakydamas, kad anądien Laisvės alėjoj sutikau žmogų, ir turėjo juos omeny.. :)

Taigi taip nei juokais nei labai rimtai dalinuosi nuoroda, kurią man atsiuntė Antanas. Jis viską filmavo ir galėtų turbūt daugiau papasakoti, bet sakė neturįs laiko dideliems straipsniams. Tai tiesiog einam ČIA ir klausom, spoksom, džiaugiamės (kasdienine) gatvės muzika…

Rodyk draugams