BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietutis kaupiasi

Parašė jignas | 2010-04-27 18:38

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2010-04-17 15:36

Ar tai akcijos “Darom 2010″ proga ar, kad man patinka šitas gabalas tiesiog “šiaip sau” - SEL - Kiemas (arba labai mielą perdainuotą šio kūrinio versiją).

Sutvarkei bent jau savo kiemą?

:)

Rodyk draugams

Kaip aš “kloju plyteles” Laisvės alėjoj:)

Parašė jignas | 2010-04-07 20:40

Nors atšilus orui Laisvės alėja vėl šiek tiek atgimsta, bet tas atgimimas būna gan laikinas. Didysis prekybcentris nusivilioja didžiąją dalį žmonių. Tai jau milijoną kartų diskutuota ir “išsemta” tema. Tačiau Laisvės alėją aš visuomet mačiau ir vis dar matau ne kaip parduotuvių gatvę. Parduotuves turim ten po stogu, o alėja, manyčiau, turėtų ieškoti kitų kozirių. Šiandien, eidamas ja ir besidžiaugdamas pavasarišku oru bei tolumoj sklindančiu “gyvu drum’n'bass”, sumąsčiau tikriausiai visiškai utopinę idėją, bet pasidalinsiu ja su visais:).

Jokia paslaptis, jog Laisvės alėjos grindinys tragiškas. Plytelės senos, išsiklaipę - atgyvenę savo amžių.

Kaip matome, nuotekų griovelis taip pat “prašosi” remonto, bet jis man užkliuvo ne dėl to. O kodėl negalima būtų padaryti taip, kad kiekvienas priešais savo pastatą imtų ir išgrįstų alėją iki to metalinio griovio? Sakysit, kad gautųsi visiškas chaosas, kad kiekvienas naudotų skirtingas plyteles ir t.t. O aš sakysiu - smagu, linksma. Aišku pirmiausiai sakysit, kad niekas to nesiims dėl to, jog tai kainuoja nemenkus pinigus. Čia ir vėl savotiškas fantazijos trūkumas. Tikiu, kad kai kam tai nesudarytų jokių kliūčių, kai kam būtų labai sunku, bet susivienijus valdžiai, verslininkam ir šiaip veikliem žmonėm - viskas įmanoma. Nesiūlau kiekvienam griauti grindinį, bet yra žmonės, kurie galėtų atsakyti už veiksmų suderinimą… Nors gal nėra.

Aišku visa tai skamba kaip mažo vaiko pasvaisčiojimai apie tai, kaip iš žaislinių kaladėlių pastatytu erdvėlaiviu jis nuskris į Marsą. Bet kartais žavesys yra šiek tiek kvailokas, naivokas. Arba tada priimkim tą gatvę tokią, kokią ji yra, nematykim užkaltų langų, krintančio tinko, įrančio grindinio arba matykim, bet neverkšlenkim, pripažinkim, kad to trokštamo žavesio, išskirtinumo likę mažai, bet mes taip įpratę gyventi.

Norint būti išskirtiniu kartais reiškia būti išprotėjusiu. Norim didžiuotis Laisvės alėja, bet apart to, kad batų parduotuvių iškabas pakeičia užrašai “išnuomoju”, “užsidarom” ar “mus rasit “Akropolyje”, niekas daugiau ir nevyksta. O parduotuvių pilna gatvė - anoks čia stebuklas. Ar nederėtų imti keistis iš pagrindų tiesiogine prasme..? :)

Rodyk draugams