BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Green drinks” vakarėlis Kaune

Parašė jignas | 2010-02-23 13:21

“Vasario 25 d., Kaune, vegetariškame restorane “Morkų šėlsmas” nuo 18:00 iki 21:00 val. vyks “Green Drinks” vakarėlis.
“Green Drinks”, tai neformalūs vakarėliai vykstantys visame pasaulyje, kur susirenka visokio plauko žaliai mąstantys žmonės ir gerdami arbatą šnekasi jiems aktualiomis temomis.
Nuo praeitų metų “Green Drinks” vakarėliai vyksta Vilniuje, o nuo šių metų vasario ir Kaune. Į pirmąjį “Green drinks” Kaune, “Tetulės sriubinėje” susirinko apie 15-20 žmonių.
Vasario 25 d., kviečiame visus į antrąjį susitikimą “Morkų šėlsme” (Laisvės al. 78b-1, priešais Kauno dramos teatrą), kur restoranėlio šeimininkai žada paruošti bendrą veganišką ekologišką patiekalą iš ekologiškų produktų.
Įdomu - labiau plepėsim ar labiau valgysim?”

Daugiau info:
www.greendrinks.org
www.ekonaujienos.lt

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2010-02-20 20:11

Dainas, kurias gročiau galit patikrinti, o štai ir jos: Amanda Blank - Might Like You Better (Sticky K remix) ir Dance Area - AA274 (Tvyks & V! Remix).

Kitokio, nei įprasta, vakarėlio šiąnakt linkiu.

Do it!:)

Rodyk draugams

kada paskutinį kartą buvai turguje? :)

Parašė jignas | 2010-02-13 14:10

Iliustracija rasta čia.

Ne veltui įrašą pradedu tokiu senoviniu vaizdu. Juk visi supermarketai, turgūs po stogu ar kitoki šių dienų prekybos pavilijonai turi daugybę tokio senojo turgaus principų. Aš šiandien kėliausi labai anksti ir vykau į turgavietę, kurioje kaip visuomet mane labiausiai domino sendaikčiai. Nesigirsiu daug, ką nusipirkau, bet man beslampinėjant tarp krūvų slidžių, snieglenčių, pačiūžų ir kitos žiemos sporto atributikos kilo mintis, jog šitie sendaikčiai nors ir nesuteikia mums galimybės pasipuikuoti kur nors Alpėse prieš kitus europiečius, kokią įmantrią įrangą turime, bet puikiai leidžia paprastam žmogeliui išbandyti kad ir pavyzdžiui snieglenčių sportą. Įsigyji pigią lentą, batus ir pirmyn, o, jei patinka, tada gali pataupyti ir rimtesniai įrangai. Puiku. Tik aišku reikia turėti bent menkutį suvokimą, nuo ko reikia pradėti šį sportą, nes kitaip pasekmės gali būti liūdnos…

Ai, o kalbant apie žinojimą, ką darai - prisiminiau, kaip mane kaskart nustebina vaizdas, kai žmonės puola raustis po sendaikčių dėžes, išsirenka patį keisčiausią daiktą ten ir dar sugeba paklausti šalia besikuičiančio - “o kam šitas reikalingas, ką su juo daryti..?” :). Jo, taip gali ir jau minėtą snieglentę netyčia prisipirkti, manydamas, kad tai lyginimo lenta…

Apibendrinant galima sakyti, kad turgus be abejonės turi savotiško žavesio. Tikrai turi. Tačiau patartina žinoti, ko tau reikia, nes pirkimo sūkurys gali taip įsukti, kad atsikvošėsi tik namie, kai būsi parsivilkęs nebeveikiantį benzininį pjūklą, daug skirtingų puodelių, nevienodo ilgio slides ir pan. gėrybių. :)

Rodyk draugams

mėgėjiška kolekcija - pasiūlymas mainytis

Parašė jignas | 2010-02-11 13:18

Kaip žinia po truputį atgaivinu seną užsiėmimą - alaus skardinių kolekcionavimą. O štai spintoj radau krūvelę kamštelių, kuriuos mielai išmainyčiau į skardines ar tiesiog atiduočiau kamštelių kolekcininkams, jei kokio egzemplioriaus jie neturi. Rašykit komentarus arba laiškus, susitarsim.

Daugiau foto (iš arčiau) rasite čia.

Rodyk draugams

Su gimtadieniu, Ignai :)

Parašė jignas | 2010-02-10 14:43

Tinklaraštis Socialinė Mechanika sveikina savo šeimininką Igną Šalnaitį su gimimo diena ir siunčia jam muzikinį sveikinimą Mika - Toy boy.

:)

Rodyk draugams

po Pirties

Parašė jignas | 2010-02-01 22:51

Kai sugalvojome su tėčiu, jog norim pasitobulinti ar tiksliau - įgauti šiokių tokių pirtininkystės pradmenų, labai apsidžiaugiau, radęs pirtis.lt organizuojamus kursus. Puikiai tiko laikas, o beveik 200 kilometrų iki numatytos vietos nėra gi jau tiek daug, pamanėm. Buvo šiokių tokių “techninių kliūčių” (kliūtimi nelaikau to, kad pasikeitė numatyta vieta dėl oro sąlygų…), bet štai šeštadienio rytą atvykom į netoli Vilniaus esantį “Jazz Hotel“. Pasitiko mus po pusnis lakstantis ir nuolat lojantis, bet labai linksmas “Jorkas” ir pats viešbučio savininkas Nikolajus. Jis mums padarė mini ekskursiją, parodė, kaip šauniai įsikūręs gamtos prieglobstyje (legalu tai ar ne - kitas klausimas..:D), nuvedė į pirtį, kuri asmeniškai man paliko neišdildomą įspūdį vien tik ją pamačius, o po visų procedūrų jaučiausi.. Net nežinau kaip pavadinti - apsvaigęs, kartu žvalus, atsipalaidavęs, ramus, pailsėjęs… Žodžiu - LAIMINGAS.

Teorinė seminaro dalis buvo naudinga ir taip pat gan įspūdinga, nes Rimas Kavaliauskas yra tikras pirties gurmanas/specialistas/mylėtojas  - žogus, su kuriuo, manau, būtų įdomu padiskutuoti ne tik apie pirtį. Praktinė dalis.. Žinot yra tokia taisyklė, kad kas nutinka garinėje turi likti garinėje. O iš tikrųjų žodžiais perteikti tai būtų sunku. Po paskutinio užėjimo priepirtyje sėdėjom ir kalbėjom, kad nesinori persirenginėti, nesinori grįžti į kasdienybę, nes pirtis padėjo nuo jos atitrūkti. Tikrai kaip maži vaikai džiagėmės procedūromis, viskuo domėjomės, o ponas Rimas mums puikiai viską paaiškindavo, pademonstruodavo.

Aš, išgirdęs istoriją apie suomius, kurie jaučiasi vieniši ir kurie kartais prisigeria ir to pasekoje saunoje gauna galą, susimąsčiau apie mus - lietuvius. Juk mūsų artimiausi kaimynai vos už mūrinės sienos - ne už 30 kilometrų - o ar mes su jais bendraujam, ar galim nueiti, kai pasidaro liūdna ar norisi pasidalinti džiaugsmais. O kaip su draugais? Jų turim, bet jie visi “feisbuke”, jų taip pat nereikia sutikti gyvai… O, jei susitinkam, tai labai dažnai tik pagerti (kad ir pirtyje). Jokiu būdu nemoralizuoju tiesiog labai labai smagu tiesiog pirmiausia pačiam susivokti, kad yra paprastesnių ir labai šaunių užsiėmimų, kurie laimės hormonų leidžia pasigaminti ne vienai dienai. Jei netikit, siūlau pamėginti. tikrai nepasigailėsit.

:)

Rodyk draugams