BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2009-08-29 12:11

Vasarą man deja primins tik pigūs radijiniai hitai, nes muziką labai apleidau, bet pažadu pasitaisyti ir pradedu nuo Mint Royale - Show me ir Marina & The Diamonds - I Am Not A Robot (Penguin Prison Remix) . Irgi nėra stebuklingi, bet kažkokie “su savo aura”:).

Rodyk draugams

Kauno naktys 2009

Parašė jignas | 2009-08-27 19:25

Bet tai kaip tau mano naktys, bet tai kaip tau...” - taip dainuoja SEL, o mes galim džiaugtis štai kuo:

Plačiau ČIA. Beje, jei viskas bus tvarkoje, aš ir pats tąnakt pristatysiu vieną projektėlį. :).

Rodyk draugams

laiškas nuo laiškininko

Parašė jignas | 2009-08-25 23:30

Tikroj pašto dėžutėj šiandien radau tikrą laišką nuo tikro laiškininko:

Elektroninėj laiškininkystėj tai būtų panašu į spam’ą, bet pastarojo gi niekas neprašo atiduoti savininkam:).

Aš atiduosiu. Nors, kai tame pačiame aukšte gyvenančių kaimynų paklausiau, ar ne jų šis leidinys ir, kai jie atsakė, jog ne, aš jį parvežiau močiutei į kaimą… Bet būtinai grąžinsiu.

Rodyk draugams

Baltijos kelias krizės metu

Parašė jignas | 2009-08-23 23:56

Apie 600 kilometrų žmonių grandinė. Vienybė. Himnas (kuriam lietuviškus žodžius parašė Stasys Povilaitis… tik šiandien sužinojau). Laisvės troškimas. Taip - tai Baltijos kelias, kuris nusidriekė prieš 20 metų nuo Vilniaus iki Talino.

Jausmas turėjo būti beprotiškai geras būti ten ir kartu su begale nepažįstamų žmonių jaustis tokiais artimais. Sunku jį pajusti tiems, kas anuomet nebuvo gimę arba buvo dar visai maži(kaip aš).

Spėju, jog tie, kas pamena šį įvykį, bet jame nedalyvavo, vis tiek prisimena tai su bent jau menkučiu virpuliu ten, kur turėtų būti širdis. Man buvo įdomu stebėti minėjimus per televiziją, bet tos dvasios, apie kurią taip kalbama, pajusti nepavyko. Čia kaip su Vudstoko festivaliu - reikėjo būti ten, nes kitaip..

Tik suvokiau, kad gyvenam gerai, nes kitaip būtume ėmesi kažko, kas vėl būtų leidę pasijusti vieningais, kas būtų leidęs suvokti, jog ne ekonominės krizės nuskurdina pasaulį…

Man skamba šiandien galvoj “jie man sakė...”. Puikus himnas… :). Tik kam tokiem?

Geros darbo savaitės ir paskutinės savaitės prieš mokslo metus.

Peace.

Rodyk draugams

Ateina ruduo

Parašė jignas | 2009-08-20 23:16

Kai gauni sms, su kvietimu sudalyvauti RyRalio vasaros užbaigtuvėse ir kai vakarai darosi vis vėsesni ir kai naktys tokios žvaigždėtos, o rytais labai šalta… Ir dar visko daug, kas primena, jog ateina mano mylimiausias metų laikas. Vasara - gerai, bet ruduo… Mmm:).

Ryt eisiu į 1-4 klasių bendraklasių susitikimą, nes po tų 4 klasių prisidėjo visokių naujų žmonių, o kiti išsibarstė… Nieko nesitikiu, bet gal bus įdomu. “Ką tu veiki, o ką tu, o…”. Tai beje bus pirmasis mano susitikimas su buvusiais klasės draugais, nes į vyresnių klasių susitikimus nevykau niekad, o buvo jų daug.

Ai, bus kaip bus tik anądien su vienu draugu susimąstėm, kad viskas lengva ir paprasta, kai žinai, jog rugsėjo pirmą eisi į mokyklėlę ar į universitetą ir kaip keblu, kai ruduo nereiškia mokslų metų pradžios. Gal tiksliau ne keblu, bet sudėtingiau truputį. Aš dar eisiu. Tai bus nauja pakopa, bet todėl ir įdomu:).

Here comes the rain again…“. Ponia IceBlue man mestelėjo prisiminimų. Super.

Rodyk draugams

Šachmatai mieste

Parašė jignas | 2009-08-18 00:18

Man šitos figūros ir grindinys priminė, kad… labai seniai žaidžiau šachmatais… Karalienė ar tai karalius šiuo atveju neblogai apsaugota(s) grandinėmis:). Nors gal tai tik partijos pradžia.

“E4 o toliau - kaip Dievas duos” - berods O.Benderio frazė. Aš irgi dažniausiai tokia taktika naudojuos.

Šachmatai.

…ir dar truputis muzikos: Kamen - Peace.

Rodyk draugams

Pučiantis angelas

Parašė jignas | 2009-08-17 00:16

Nors pasibuvimas su giminėmis vakar buvo ne pats prasčiausias, bet tikrai geras savaitgalis prasidėjo tik vakar vėlai vakare… O šiandien tęsėsi pasivaikščiojimu sostinėje nuo blusų turgelio iki Užupio ir t.t.

Angelas vis dar švenčia Žolines. Arba - štai iš kur tie debesys atsiranda. Talentingas aš fotografas pasirodo.

:)

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2009-08-15 12:29

Rubrika, kurioje būna du kūriniai(dažniausiai), kuriuos gročiau diskotekoj. Šį kartą pora kūrinių, kurie iš esmės yra visiškai skirtingi, bet kartu tokie panašūs :D. Tik vienas populiarinamas visaip kaip, užima vietas topuose, o antras - dar tik skinasi kelią ten. Mano topo, jei tokį turėčiau, nebūtų verti nei vieans iš jų. Taigi du kūriniai, kurių negročiau:

Jovani feat. Violeta - Shine On

Dinamito Kojos - Aš noriu šventę švęst

Bet šventes švęsti nuoriu. Važiuoju su močiute į mišias - juk Žolinės. Kaip simboliška, nes būtent šiandien sukanka 40 metų po to, kai buvo surengtas pirmasis legendinis Vudstoko festivalis.

Au jė:).

Rodyk draugams

Diagraaaamų pasaulyyyyyyyjeee.

Parašė jignas | 2009-08-12 00:03

Pastarąją įkvėpė:

Some funny graphs (21 pics)

:)

Rodyk draugams

Arbatos?

Parašė jignas | 2009-08-11 19:15

Tikras atradimas, nes pirkau šią arbatą tik dėl įpakavimo:)

Žavūs drambliukai, bet kas laukė viduje. Mmmm. Galima daug pasakoti, bet siūlau patiems išmėginti. Ir geriausia pirkti būtent šį įpakavimą, nes čia rinkinys ir, jei nepatiks, tai nedaug nusimes arbatos:). Mano favoritė kol kas raudonoji. Nesu arbatos gurmanas, bet skani arbata kad ir šiltą vasaros vakarą yra kažkas puikaus.

Daugia apie šią ir kitas arbatas ČIA. Skanaus.

P.s. pirkau Ma*imoj.

Rodyk draugams