BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2009-07-31 23:04

…tai norėčiau sugroti šį savaitgalį panašų setą kaip šis. Kur nors gryname ore po svaiginančiai žvaigždėtu rugpjūčio dangumi. Diskotekinės nuotaikos visiems nuo pat Nidos iki Trakų pilies… :)

Rodyk draugams

Tinklai

Parašė jignas | 2009-07-28 21:07

Kaip ten sako, kad gamtoj viskas taip surėdyta, jog, pavyzdžiui, vilkai neėda vilkų, kurmiai - kurmių, o katinai - čeburekų… Kažkas tokio:). O kaip su tinklais? Pasirodo irgi panašiai. Mes turim socialinius tinklus, o štai vorai turi kiekvienas po tinklą:

Į pirmuosius patenka žmonės, o į šiuos - musės. Pripažinkit, jog panašumų yra:). Įdomu, kur pasislėpęs šito tinklo admin’as

Rodyk draugams

“Top akcija”

Parašė jignas | 2009-07-28 00:17

Rimi atpigo dėžės pinigams. Beveik dvigubai. Lekiam pirkti!!! Aš tai tik bijau, kad maža nebūtų. :)Juodasis humoras taip sakant.

Rodyk draugams

“NEUŽDRAUSKIT SIMPSONŲ”

Parašė jignas | 2009-07-26 16:14

“NEUŽDRAUSKIT SIMPSONŲ” ir vieno iš populiariojo animacinio filmuko “The Simpsons” (nuorodos nededu, nes kažkodėl tikiu, kad esat matę bent vieną seriją) herojų galva buvo pavaizduota ant objekto, kurį kažkada vadinome kelio ženklu, tačiau kurio jau senokai nėra kelių eismo taisyklėse.

Tokį vaizdą išvydo Griškabūdžio miestelio gyventojai ir svečiai. Pastarųjų, manau, buvo tikrai nemažai, nes šiandien švenčiama didžiausia ir masiškiausia miestelio šventė - šv. Onos atlaidas atlaidai. Nors kas rūpi girtiems kaimiečiams…

Man (kaip šiek tiek mažesniam kaimiečiui) iškart toptelėjo valiūkiška mintis kur nors taip pat nieko nesugadinant užrašyti “UŽDRAUSKIT GRAŽULIUS” ir to tipelio fizionomiją užpaišyt. Nes mes kalbam, juokiamės, žiūrim, kaip iš mūsų juokiasi pasaulis, bet nepakrutinam nei vieno raumens išskyrus gal liežuvį tam, kad stipriau paprieštarautumėm nevykusiems įstatymams. Ai, dar rašom kumpiuteriu, bet čia raumenų neišvardinsiu visų tikrai… Soriukas.

Beje žodį “nevykęs” čia galima pakeisti daugeliu kitų, daug nešvankesnių epitetų, bet kam to reikia. Tegul keiksmais iš ekranų toliau svaidosi ramanauskai, buduliai ir visi kiti mazuroniai. Mes tuo tarpu pamėginsim pasekti tinkamu pavyzdžiu ir protestuoti kiek civilizuočiau nors koks čia “civilizuotumas” negaliojantį ženklą apipaišyt… :)

LOL. Taip, kaip Bartas Simpsonas.

15min.lt straipsniukas apie tai irgi yra. Dėkui jiems už tokias galimybes.

Rodyk draugams

iš namų šeimininkės memuarų

Parašė jignas | 2009-07-25 20:52

“Dulkių valymas kurį laiką man buvo tikra kančia… Išbandžiau šlapias servetėles, skudurėlius, šepetėlius ir t.t. Dulkės vis kaupdavosi, o aš jas valydavau ir valydavau. Ir rodos niekas aplinkui jų labai nekėlė (supraskit - nesidulkino, nedulkino nieko). Tačiau laikui bėgant į šį darbą pažiūrėjau kitaip. Man tarsi atsivėrė akys, nes būtent dulkių valymas man parodė, kurie daiktai yra išties reikalingi ir naudojami, o kurie tik stovi, renka dulkes. Visų jų atsikračiau. Išsiskyriau su vyru. Dabar gyvenu suvokdama, kad gyvenime net ir menkiausia dulkelė gali suteikti džiaugsmo ar duoti naudos. Esu laiminga.”*

*istorija išgalvota ir, jei netyčia ji sutampa su realybe, tai… esu laimingas :).

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2009-07-25 18:45

Moby - Porcelain ir Moby - Whispering Wind. Išeina whispering or windy porcelain: :). Ir viską “nuraunantis” bonus track: The Lemon Pipers - Green Tambourine. 1968-ieji. Šaunus video.

Beprotiškų diskotekų.

Rodyk draugams

Atostogų džiaugsmai :)

Parašė jignas | 2009-07-25 17:19

Praeitą savaitgalį buvom prie ežero ir smagų laiką primena ne tik nuo įdegio besilupanti oda, bet ir šios foto:

Aišku visi šį savaitgalį labiau domėsis Sabutytės ir Alijevo vestuvių foto, bet čia nesulyginami dalykai:). Pakuoti vėją tikrai labai smagu. Siūlau pamėginti patiems. Gražaus savaitgalio.

Rodyk draugams

taip, aš ieškau darbo

Parašė jignas | 2009-07-22 00:43

Nepersistengdamas, bet po truputį “šniukštinėju”. Ir štai ką randu:

Tik va nesu lankstus, o tai tikriausiai reiškia, kad ir su mobilumu mano nėra labai gerai:). Nes susilankstai ir iškart mobilesnis tampi ar ne? Plius 3 metų patirtis… Po šimts… :)

Rodyk draugams

nakties muzika

Parašė jignas | 2009-07-22 00:19

Susipainiojau su pavadinimu šio kūrinio, bet nesvarbu. Tegul tai būna Alpha - Elvis. Check it out!!!

Rodyk draugams

Aš svajoju apie…

Parašė jignas | 2009-07-19 20:20

2009 metų liepos 19 diena. Sekmadienis. Vakaras. Sėdžiu ir svajoju, kad taip kas nors suveiktų vieną baltą didžiulę šaltą pusnį mano kieme.

Neilgai tas sniegelis laikytųsi, bet būtų smagu jame pasivartyti:).

 Ir visą dieną šita daina galvoj. Eisu rašyt “Audi” koncernui gimtadieninį sveikinimą ir paprašyt, kad naują automobilį atsiųstų. Tikras lietuvis aš - važinėju “Audi”, lietuviškų dainų klausau ir dar svajoju apie sniegą vidurvasarį. :D

Gero likusio savaitgalio.

Rodyk draugams