BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

bučiniams - NE

Parašė jignas | 2009-06-30 22:51

Čia 2, o joje ir pirma dalis istorijos. O štai siena po reportažo per žinias:

Žmonėms reikia šilumos, meilės, apkabinimų ir bent kartais ką nors pabučiuoti. Aš fotkinau, tai kolega turėjo pozuoti vienas:))). To politiko deja šalia nebuvo nors vargu ar jis būtų padėjęs. Gi jis Vyras, jis myli tik Moteris, mylisi irgi tik su Moterimis tikriausiai ir išvis - jis gina šalį nuo gėjų ir nuo niekadėjų grafiti meistrų.

Kitoj gatvės pusėj tas pats universitetas, kuriame, anot A.Zdanevičiaus, rektorius atsuko gėjams užpakalį. Drąsuolis ir ne kitaip. Aš ne toks drąsus ir bedarydamas antrą kadrą sudrebinau ar tai kinkas ar tai rankas ir truputį nekokybiška fotografija gavosi. Gi bučinio imitacija toks gąsdinantis dalykas.

Rodyk draugams

po stojimo :)

Parašė jignas | 2009-06-30 20:09

Vos ne kaip po (pa)stojimo… :) Šiandieną mėginau laimę įstoti į žurnalistiką VDU. Pasigaidinau. Nors stojamasis testas nebuvo minimas kaip svarbiausias kriterijus, bet jis kažkodėl staiga tokiu patapo ir nebuvo svarbus nei anglų kalbos pažymys, nei bakalauinio darbo įvertinimas… O testas įmantrus sakyčiau :D. Kodėl stoji į žurnalistiką, ko tikiesi ir ką veiksi po 5 metų - tai pirmi trys klausimai. Ketvirtame reikėjo pasamprotauti, ar technologijų/ekonominė raida įtakojo visuomenės procesus ir kartu žiniasklaidą.

Tai ne .. - neįtakojo :D. Kas iš tokių pasamprotavimų? Mane visad jėgos apleidžia tokiu atveju. Todėl bandymai rašyti, jog technologijos turi didžiulės įtakos (wow), tačiau pirma reikia būti realistais ir stengtis suvokti, jog, pavyzdžiui, tūlam Lietuvos kaimiečiui ta technologijų raida atnešė tik tai, kad laikraštis tapo spalvotas arba kad interneto puslapį krauna jau nebe pusvalandį, o 15 minučių… (nuo ko galvojat portalų pavadinimai kyla). O kad naujosios tecnologijos palengvina galimybes žinias skleisti tai lyg ir elementaru ar ne? O kad po penkių metų aš gulėsiu Majamio paplūdimyje bei rašysiu savo tinklaraštį apie bilia ką tai čia turėtų būt aišku visiems.. Žodžiu penkmečio planų nekūriau ir siūlau patiems nuo to atprasti.

Džiaugiuosi dėl kolegos Mindaugo, nes jis - rimtas tipas. Keista buvo jo reakcija, kai pakliuvus tarp tų 8 laimingųjų ir nuėjęs į “pokalbį su komisija”, išėjo ir pasakė, jog visi puolė pažindintis ir panelės klykė iš laimės. Pokalbis buvo trumpas - paklausė pirmininkas, ar tikrai nori būti žurnalistais ir, vienai merginai sucipus, kad čia jos gyvenimo svajonė, daugiau nieko ir neklausinėjo. Mus visus paguodė, kad už 7 su trupučiu kavalko galim metus pasimokyt šią nuostabią specialybę ir aš išsitraukęs piniginę jau lyg ir mėginau susimokėt, bet neėmė ir sakė palaukti dar.

Nors ir ėjau ten tik dėl linksmumo ir gyvenimiškos patirties, bet visvien kažkaip apmaudu - pripažinsiu. Gal dėl to, kad nesistengiau ir nesusikoncentravau visiškai. Bet to nepadariau, nes nesureikšminau šios procedūros. Ai, užburtas ratas, kuris leidžia man pasiteisinti bent jau prieš save ir visas pasigaidinęs galiu toliau ramia galva pezėti štai. LOL.

Rodyk draugams

Žalia, raudona vėl žalia… Ir taip kasdien, kasnakt.

Parašė jignas | 2009-06-30 10:45

Nuotraukos darytos prieš gerą mėnesį, kai su draugu slampinėjom Laisvės alėja. Jis juokavo, kad tikriausiai ruošiuosi šį namą pirkti, nes taip jį fotografuoju… Nesiruošiu, bet apmaudu, jog tokie pastatai stovi apleisti pačiame miesto centre. Taip ir skaičiuoja šviesoforų signalus tie užkalti langai, tačiau būtų šauniau, jei vietoj plokštės būtų stiklas, o vietoj įsivaizduojamų akių spoksotų gyvos akys, laistytų gėles ant palangės ir kvėpuotų užterštu oru…

Rodyk draugams

Apie įspūdingus medžius, Erreway dieną ir šiek tiek apie fanų klubus

Parašė jignas | 2009-06-29 15:04

Medis Laisvės alėjoje. Rodos nieko įspūdingo ar ne?

Kylam kamienu aukštyn ir matome štai ką:

Taaaaip, vis dar nieko įspūdingo :D. Juokauju gi. O, jei rimtai, tai pirmą kartą girdžiu šitą grupę. Smagu. O Erreway pasirodo ir fanų klubą Lietuvoje turi. Ir dar savo dieną ruošiasi turėti. Sėkmės jiems.

Ai, o vienas kolega Twitteryje siūlė lietuviškos popgrupės fanų klubą steigti:). O man iškilo klausimas, ar kas nors priklausot, priklausėt kokiam fanų klubui? Ką apie juos manote ir aišku prie visų klausimų dar ir tas kertinis KODĖL?:)

Rodyk draugams

neišnaudoti (reklamos) plotai

Parašė jignas | 2009-06-29 14:31

Tikiu, kad esate matę štai tokius baltus “rutulius” (ne visai apvalūs šie objektai…) Lietuvos pievose. Tiksliai nežinau, kas juose, bet berods ten pakuojama žolė gyvuliams žiemai.

Esmė tame, jog šie balti objektai atkreipia dėmesį, o ypač, jei jų labai daug. Atrodo kaip milžiniški grybai arba… kaip potencialūs reklaminiai stendai. Pateiktose nuotraukose jie kiek tolėliau nuo kelio, tačiau būna ir visai arti. Manyčiau, kad nupiešus ar užrašius ką nors ant jų tikrai atkreiptumėm dėmesį. Keista tik kodėl tą baltą plėvelę gaminančios firmos nerašo savo pavadinimų ant jų:).

Kad ir pats banaliausias pavyzdys su geltona šypsenėle - argi prastai atrodytų pilna pieva šypsenėlių?:) Arba koks nors BlogOut’09 logotipas… Aišku žaviausiai bent jau man atrodytų Coca-Cola… :D. Any ideas?

Rodyk draugams

“Toosas Šakiai 2009″ ir kitos linksmybės

Parašė jignas | 2009-06-27 17:14

Kai vienas pažįstamas dar prieš porą mėnesių pakvietė į Šakiuose vyksiantį vakarėlį ežero paplūdimyje su Happyendless, pamaniau, kad visai neblogai skamba, o šį kvietimą prisiminiau šiandien beskaitinėdamas djscene.lt naujienas apie renginius. Anokia čia sensacija, kad visoje Lietuvoje ar netgi platesniu mastu žinomi atlikėjai atkeliauja į provinciją. Tiesiog smagu, kad be tikrai prastų miesto švenčių, kurios persmelktos popkultūros bei nekokybiškos muzikos, atsiranda šis tas naujo, o kaip viskas vyks pamėginsiu įsitikinti pats.

Tiesa mane labiausiai žavi Happyendless’ai ir pagaliau norėtųsi išgirsti The Sneekers, o kita muzika berods per daug progresyvi bus…:) Nors kaip groja senas pažįstamas Vitalka irgi įdomu pamatyt/išgirsti.

Yra vienas BET - netgi keletas BET. Pirmas - Tundra’09, o antras  - blogerių sąskrydis Palangoje. Kas gali žinoti, kur šaus į galvą atsidurti tą savaitgalį. Tikiuosi Šakiai bus tik preparty vieta. Bet iki tol dar reikia įstoti mokytis, įsidarbinti ir persikraustyti:). Linksma savaitė nusmato, oi linksma.

Aišku labiausiai norėtųsi atsidurti kaimyninėje Lenkijoj tą savaitgalį, bet…

Rodyk draugams

pasibučiuokim, ponas Buškevičiau.

Parašė jignas | 2009-06-26 18:14

Daugiau nei prieš mėnesį rašiau apie piešinį Kaune, kuriame vaizduojami besibučiuojantys vyriškiai. Šiandien(!) per TV3 žinias rodė reportažą apie šį piešinį ir kalbėjo vienas Kauno tarybos narys, kad čia neva protestas prieš įstatymą, kuriuo siekta apsaugoti jaunimą…

Tai ar ne idiotizmas? Idiotiškas įstatymas plius dar kvailiau skamba kalbos, jog protestuojama prieš tai piešiant grafiti ir pučiamas burbulas baisus. Buškevičius užsidegęs surasti kaltininkus… :) LOL. Skaitykit, mieli politikai, mano tinklaraštį ar bent komentarus ir pamatysite, kad tai garsaus grafiti meistro darbo kopija, o svaisčiojimus, kad tai prostestas prieš homofobišką įstatymą, pasilikit sau. Sutarta?:)

Rodyk draugams

ypatingas penktadienis

Parašė jignas | 2009-06-26 17:03

“…Yesterday was easy
Happiness came and went
I got the movie script
But I don’t know what it meant

I light a cigarette
‘Cause I can’t get no sleep
Theres nothing on the TV nothing on the radio
That means that much to me
Theres nothing on the TV nothing on the radio
That I can believe in…”

Razorlight - America .

Rodos niekuo neišsiskiriantis penktadienis, tačiau tik iš pirmo žvilgsnio. Juk šiandien mus pasiekė liūdna žinia, jog anapilin iškeliavo pop karalius Maiklas Džeksonas. R.I.P.

Dar šis penktadienis - diena, kai Lietuvą pasiekė kiaulių gripas (man pastarasis įvykis priminė Lietuvos krikštą, nes mes vėlgi paskutiniai…). Taigi there is something new on the TV and something new on the radio… Sunku patikėti.

Rodyk draugams

Aš - sociologijos bakalauras

Parašė jignas | 2009-06-23 11:15

4 metai smagumų, sunkumų, tinginiavimo, darbo, bemiegių naktų ir viso kito, ką galima pavadinti studentišku gyvenimu ir štai ką turiu dabar:

Photobucket

“Įstojau” į bakalaurų klubą. Pati ceremonija praėjo greitai, bet man labai netikėtai, nes buvau pakviestas kartu su tais, kurie be diplomo gauna dar ir ženklelius štai tokius, kur matyti nuotraukoje. Dėl to ėjau į sceną drebančiomis rankomis, nes savo pavardę išgirdau labai netikėtai ir akimirkos džiaugsmą kiek nustelbė jaudulys, bet, kai dekanas priminė, kad diplomą reikia ne tik saugoti, bet ir deramai aplaistyti, tai supratau, kad metas atsipalaiduoti ir džiaugtis. Tikrai pasijutau pagerbtas ir dėkui tiems, kas nusprendė taip padaryti:). Ačiū visiems.

O dėl to laistymo.. šiandien Joninių išvakarės ir nors šitos šventės anksčiau nešvęsdavom, tačiau jau antrus metus kaimynas gimtinėje kviečia prie tvenkinio, kur žuvienė, šašlykai ir kiti šventei būdingi atributai, Šiemet dar mėginsim vėją papakuoti. Tikiuosi bus smagu ir atsipūtę vėl galėsime kibti naujiems iššūkiams į atlapus:).

Sveikinimai visiems kartu baigusiems kolegoms. Buvo smagu su jumis. Laikykitės ir iki pasimatymų.

Rodyk draugams

paieška

Parašė jignas | 2009-06-19 19:12

Ieškojau šiandien spintelėj vaistų ir nejučia pagalvojau, kad reikia pagūglinti. Čia kas - įprotis ieškoti “Google” pagalba ir ar tai reiškia, kad dažniausiai aš IEŠKAU internete, o ne realiame pasaulyje? Hmmm. Pastaruoju metu tikrai taip, bet tokia mintis kilo pirmą kartą:).

 

radau čia. (paveikslėlį, o ne vaistus)

Ta proga dar vienas pamąstymas-susimąstymas - kažin kodėl į jau minėtos paieškos sistemos paieškos laukely įrašius žodį “search” tą sistemą išmeta tik 10-u rezultatu..

“Oh my Google” :D

Rodyk draugams