BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mocartas kitaip.

Parašė jignas | 2009-05-28 13:02

Rodyk draugams

patirkim policiją.

Parašė jignas | 2009-05-28 12:44

radau čia.

Besimokydamas paskutiniam bakalauro studijų pakopos egzaminui, kuris vadinasi teisės sociologija vėlgi suvokiau, kad įdomiausi dalykai yra ne tie, kuriuos akcentavom per paskaitas. Čia kodėl taip?:) Pasakaičiau ir susimąsčiau apie policijos kultūrą, o tiksliau - kad galima būtų užsiimti jos tyrimais Lietuvoje. Aš apskritai kuo toliau, tuo labaiu linkstu prie nuomonės, jog vadinamos kultūros studijos gali padėti mums visiems “susidraugauti” arba tiesiog palengvintų gyvenimą. Kaip? Jos gali išsklaidyti arba patvirtinti daugybę mitų apie įvairiausias socialines grupes. Apie subkultūras. Apie.. žodžiu šiuo atveju - apie policiją kaip atskirą grupę. Tirti reiktų tiek jų mokymo įstaigas, tiek ir asmenines patirtis(socializacija kaip vyko). Taikyti įvairius metodus - interviu, etnografinius ir pan.

Nes man žodis policininkas Lietuvoje gal kiek stereotipiškai siejasi su nemandagumu, korupcija, storu pilvu:). Kaip jum?

Rodyk draugams

Blogatonas 2009

Parašė jignas | 2009-05-27 19:11

Šiandien bėgau, kad neperlytų iki paskutinio siūlo, tai pabėgiosiu ir čia su:

1. http://wede40.wordpress.com/ - nes geras žmogus tai jis, o aš tai tik šiaip “trintukas”:)

2. http://naktiskaiciuojuavis.blogas.lt/ - kaip seniai skaičiau ir kaip vėl skaitysiu… eina sau.

3. http://rocknroll.blogas.lt/ - nes įdomu ar tikrai pakvies į stalo futbolo turnyrą su nakvyne :P

4. http://iverslo.blogas.lt/ - nes jis argumentuoja ir turi kitokį požiūrį.

5. http://draugishkas.blogas.lt/ - kopipastina, bet ir prideda savų prieskonių.

Tai tinklaraščiai, kuriuos prisiminiau be vargo jokio ir kuriuos tikrai paskaitau laikas nuo laiko.

p.s. perėmiau iš http://marpeta.lt/2009/05/blogatonas-2009/#comment-9706;

perėmė iš manęs http://ligita.xz.lt/?p=1768 . Sėkmės.

Rodyk draugams

pigūs įrašai

Parašė jignas | 2009-05-26 19:44

 Keliavau šiandien į egzaminą ir visai netikėtai išlipau stotelėje netoli “Muzikos Bombos” Kaune. Ir užėjau ten pasiteirauti dėl “Sel” LP. Kol pardavėja žiūrinėjo kompe, kas ir kaip, aš pasikuičiau po krūvą nukainuotų kompaktų ir štai ką prigriebiau: 

Photobucket 

Groove Armada - Soundboy rock (2007). Hmm.. beveik šimtu procentų pritariu šitai minčiai iš djscene.lt forumo

Visiems ko nevelka sitas albumas, siulau isigyti ORIGINALU albuma ir paklausyti ji per gera audio sistema automobilyje arba namie.“ 

Skamba tikrai nuostabiai, o mano aparatūra gi ne pati prašmatniausia. Nekantrauju išmėginti ant kokybiškesnės dabar. Dėl pačios muzikos… atskira kalba ir nepradėsim jos:). 

Antroji kompaktinė plokštelė - Underworld - Live:Everything, Everything (2000). Aišku DVD būtų išvis puiki investicija, bet čia “beveik dovanotas arklys” ir tuomet į dantukus jo nekreipsim dėmesio per daug:). Irgi - skonio reikalas, o man patinka - todėl džiaugiuosi, kad krizė ir kad galima gauti visai neprastų įrašų po 9,90 Lt. ar dar pigiau.

Tai va, o egzamnas buvo prastas. Tikiuosi muzika padės jį išmesti iš galvos kuo greičiau.

Rodyk draugams

Ant Kernavės piliakalnio

Parašė jignas | 2009-05-26 11:20

 

Jei prieš gerus 500 metų Kernavėje galima buvo atrasti šalmų, kuriuos dėvėjo kariai, tai štai ką matome 2009-aisiais: 

Photobucket

Man tik įdomu, kokių galvos apdangalų bus galima rasti čia dar po kelių šimtų metų. Skraidančios lėkštės piloto šalmą?:) “Kiekvienam kosmonautui, nors vienam kosmonautui sušukit urą“.

Fotografijos autorius Rimvydas. Dėkui jam. Daugiau nuotraukų čia.

Rodyk draugams

nusiraminam

Parašė jignas | 2009-05-24 21:59

Mane šita daina visad stebuklingai nuramina. Man dabar to reikia, tai nusprendžiau pasidalinti ir su Jumis. Egzaminai visoki gi ir panašūs gyvenimo slenksčiai, kuriuos mes perlipsim.

:)

Rodyk draugams

STOP akimirkai žavingai

Parašė jignas | 2009-05-24 19:45

 

Kad jau sustojau prie to STOP ženklo…

Photobucket

Photobucket

 Photobucket

Photobucket

Sakyčiau vietoj pastatytas STOP ženklas ką?:) O čia yra rapsai. Tokių “geltonų jūrų” Suvalkijoj šiemet itin daug. Pamaina runkeliams?:) Bet kokiu atveju gražu. Ypač saulėtą dieną. O kur dar kvapas, kurio perteikti deja negaliu.

Rodyk draugams

darbo pasiūlymas LATGA-A’i

Parašė jignas | 2009-05-23 20:30

Damn, vis dažnai troleibuse susiduriu su jaunuoliais ir jaunuolėmis, kurie iš savo “išmaniųjų” telefonų groja visokius bumčikus. Žodžiu triukšmauja viešoj vietoj tai kaip reikalas. Anądien sėdėjau už tokių asmenų ir pagalvojau, kad visai smagus reikalas būtų prieiti prie jų ir sakyti “laba diena, Jus trugdo vyresnysis inspektorius vardenis pavardenis iš Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos. Ar žinote, kad už viešą kūrinių transliavimą numatyta XXX litų bauda ar netgi laisvės atėmimas?”. Paklausinėti tų suskių, iš kur gavo muziką, kodėl transliuoja viešai, kad ir originalą - juk ant CD užrašyta, kad publikuoti viešai be autorių sutikimo draudžiama. O juk troleibusas vieša vieta.


Aišku mano sudėjimo tipeliui tai pavojingas užsiėmimas, bet kokie labiau augaloti dėdės galėtų pajuokauti kaip reikalas šia tema.


O, jei rimtai, tai čia susimąstyti reiktų tiems patiems autorių teisių gynėjams. Ne? Na, čia tik toks pasvarstymas:).


O mes ir toliau klausysim eurovizinių “dainų”, sklindančių iš mobiliakų.


 


AIII, dar buvau sugalvojęs akciją tokią:). Susirinkti grupei žmonių - kokiem 20 - ir įlipti į troleibusą, kuriame groja tie maroziukai ar maroziukės ir lyg niekur nieko visiems įjunginėti savo muzikas iš telefonų. Gal 20 nereiktų - užtektų kokių 5, kad atkreiptų dėmesį. Ką manot - gal pabandom kada?:0)

Rodyk draugams

už kampo (ar gal tiksliau - ant kampo)…:)

Parašė jignas | 2009-05-22 18:24

 

Jeigu čia yra “Stryt animals”, tai kas yra čia:

Photobucket

Kaunas, Donelaičio gatvė priešais VDU.

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2009-05-19 20:30

Tikriausiai paskutinis “jei būčiau dj…” įrašas prieš didžiuosius pokyčius. Plius pavėluotas labai ir tik iš vienos dainos.

Bakalaurinis darbas labai įdomus, bet suėda visą laiką. Atsiprašau, kad mažai rašau plius neatsinaujinu, bet žinau, kad jau greitai tai įvyks automatiškai. Dar pora savaitėlių ir viskas ims grįžinėti į vėžias nors gal tiksliau viskas versis aukštyn kojom, bet atsiras nauji keliai ir horizintai. Ir Socialinė Mechanika tęs savo veiklą:).


Ačiū, kad nepamirštat. Sėkmės abiturientams egzaminuose.


iki:).

Rodyk draugams