BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2009-02-28 15:31

“Šita - labai sena daina. Šitą grojo, kai į armiją išėjau. Gera ji.” - įvertino baro apsauginis seno gero house skambesį. Kad tu armijoj buvęs, tai neabejojau iš pat pradžių, bet kad tokią muziką klausei… Pakilai mano akyse. Bent jau tą akimirką. Tad groju ta proga:


SEL - Mano naktys

U2 - Mofo(phunk phorce mix)

Šiandien man vis norisi parašyt “p.s.” tai nelaikysiu norų savyje užgniaužęs ir taip padarysiu.


p.s. štai pirmą kartą šiemet mačiau gyvą bitę. Išvadas pasidarykit patys.

Rodyk draugams

kas kaip moka, tas taip…

Parašė jignas | 2009-02-28 14:23

…tas taip reklamuojasi.


Drįstu daryti prielaidą, kad prekybininkai sunkmečiu, norėdami pritraukti bent kiek daugiau pirkėjų, puola vis labiau reklamuotis pačiomis įvairiausiomis iškabomis. Nekalbu apie visokius “finalinis išsimėžimas” ar “70 procentų nuolaida visoms užpernykštės žiemos prekėms”. Subjektyvioji kolegė gan tiksliai aprašo esamą situaciją. Manęs prekės nedžiugino ir seniau, bet ne esmė.


Mano akį vis dažniau patraukia didelės spalvingos iškabos arba šūkiai. Viena ratų montavimo firma Kaune skelbia, kad “šiandien gera diena keisti ratus”, kiti apsikarsto lempelėmis ir šviečia iš tolo, o treti matyt iš naujo perklijuoja dar didesnes raides “JAU dirbame” nors dirba antri metai… O viena įdomesnių mano matytų iškabų pastaruoju metu buvo didžiulėmis raidėmis užrašyta “GOTAS”. Suprask tokia firma. Prekiauja jie ar tai varžtais kažkokiais ar šiaip geležėlėm.


Kokiais aš čia prastais reklamų žudymais užsiiminėju nežinau… Baigiu:).


p.s. savaitės komunikacija: mobiliojo telefono ekranėlyje užrašau “TIESTO :D” ir rodau didžėjui. Jis sako “bl, ne” ir juokiasi. Aš irgi pajuokavau nųų:). 

Rodyk draugams

Kada bus pavasaris?

Parašė jignas | 2009-02-26 17:18

Jau greitai*… O štai čia - kvadratinis metras* žiemos:


Photobucket


*apytiksliai. :)

Rodyk draugams

Dėl kamščių kalti…

Parašė jignas | 2009-02-24 11:52
Čia sraigė ar vėžlys?:)

Rodyk draugams

Oskarai

Parašė jignas | 2009-02-23 12:46

Iki vadinamos svarbiausios dalies neištvėriau nors visai patiko man ta ceremonija. Prie Coca Cola ir Tiesto aš siūlau prirašyti ir Holivudą… Kine apsilankau retokai ir tai tik multikų arba ko nors neholivudiško paspoksot, tai suvokiau, kad nesu matęs nė vieno filmo iš labiausiai liaupsintų. O gal net nė vieno iš nominuotų. Koks apsileidimas. Hmmm:). O va Petruškevičius matęs… Iš pradžių, kai dar napabudęs išgirdau tylų jo balsą, tai pamaniau, kad klaida kažkokia ir jis netyčia į eterį pakliuvo. Bet kokiu atveju dabar jis į CV galės įsirašyt, kad komentavo Oskarų įteikimo ceremoniją.. Smagu:D.


Ai, dar sužinojau, kad yra tokia svetainė www.oscar.com  (ne su “k” raide pasirodo.. sori):). Beje, ir daugiskaitinis variantas ten pat nuveda. Žodžiu, kas nematėt, o įdomu dėl bendro išsilavinimo, tai tą svetainę ir aplankykit. Kas dar? Ai, versti, kai žmogus dainuoja, tai nei šis nei tas:). Ar aš sapnavau? Kada čia ta diena rusišku pavadinimu? Ar tik ne šią savaitę…

Rodyk draugams

Lukšiai. Kultūros sostinė (antra dalis) UPDATE

Parašė jignas | 2009-02-22 19:58

Pirmoji dalis yra čia.Šiandiena jau kiek kitoks vaizdas. Oras labiau apsiniaukęs, bet ledo skulptūros traukia aplinkinių dėmesį. Matėme, kaip pravažiuojančios mašinos sustoja ir grįžta pažiūrėti šio meno kūrinio. Mano darytas foto rasite ČIA.


Aldas pasakojo, kad su tėčiu dirbo iki 1 valandos nakties. Buvo atėję daug smalsuolių, o kai kurie net arbatos atnešė. Pagalvoju, kaip vakar naktį buvo šalta ir man jų darbas pasirodo dar didingesnis. Interviu deja negavau, nes ponas Vidas turėjo išvykti, bet berods už menininkus geriausiai kalba jų darbai.


Dėkui Aldui ir Vidui už jų kantrybę ir visiems suteiktą galimybę grožėtis neprilygstamais meno kūriniais mažame Suvalkijos miestelyje. Taigi, kad ir maža, bet kultūros sostinė:).


UPDATE: kolegė rašo apie tai ir įdeda video, todėl nesikartosiu.

Rodyk draugams

twintter:)

Parašė jignas | 2009-02-22 19:14

Kodėl visad, pamatęs šį automobiliuką, o tiksliau jo pavadinimą ant bagažinės, pagalvoju apie…


???


Atsakau. Nes labai panašiu(berods kiek kvailokas toks pasakymas 21 amžiuje…) šriftu parašyta:). Gal kad 3 pirmos raidės tos pačios.. Nežinau. Ir čia aišku ne ant visų tvingiukų toks užrašas, bet pažiūrėkit:


Photobucket


pim pim:).

Rodyk draugams

Lukšiai. Europos kultūros sostinė. (pirma dalis)

Parašė jignas | 2009-02-21 20:06

Kas? Lukšiai. Kodėl toks skambus pavadinimas? Nes šiandien čia taip pat kaip ir Vilniuje buvo galima išvysti ledo skulptūrų. Bet apie viską iš eilės:blogui

Gerbiamas Vidas Cikana yra miestelio Šakių rajone seniūnas. Jau ne pirmus metus Lukšių centre žiemą galima išvysti ledo skulptūras. Ponas Vidas su sūnumi Aldu bei būriu padėjėjų gabena ledą iš užšalusių tvenkinių ir jį paverčia tikrais meno kūriniais. Šiais metais buvo sumanyta, jog apie tai derėtų pranešti platesniam ratui žmonių, o ypač dėl to, jog Vilnius šiais metais esti Europos kultūros sositinė, bet bene kiekvienas tai progai skirtas renginys paskui save velka neaiškumų, pasipiktinimų šydą. Tai tas kainavo per daug, tai anas kainavo per mažai... O štai ledas - kiek kainuoja ledas? Trumpą interviu apie projekto Lukšiuose eigą pateiksiu kitame įraše šia tema, o šiandien dalinuosi fotografijomis, kurias iš Lukšių, kurias padariau šiandien ir kuriose įamžintas gražus šio miestelio centras ir ledo skulptūrų gaminimo procesas.


p.s.


Visą laiką besisukiodamas ten ir befotografuodamas niūniavau šią dainą:


Mario Basanov & Vidis feat. Jazzu - Who's Shot the Silence.

Laukite tęsinio.

Rodyk draugams

Didididiena

Parašė jignas | 2009-02-20 23:06

Kaip toj reklamoj - “akys tavęs neapgauna”. :)Cha! To didumo tai tiek, bet, kai pagalvoji… Pirmą kartą valgiau “Hesburger” ir galiu pasakyti, kad gal maistas ir ne pats prasčiausias, bet va aptarnauja taaaaip lėtai. Čia vienam iš Kauno prekybcentrių didžiųjų. Operatorės rodos specialiai vos kruta.


Nors aš šiandien irgi kiek lėtokai krutu, nes vakar truputį neapdairiai sumaišėm tolimųjų ir artimųjų Rytų kultūras, o tiksliau jų patiekalus ir gėrimus:)…


Ai, jei jau apie aptarbavimą ir pirmus kartus užsiminiau, tai anadien Kauno senamiesty esančioj “Antyje” lankėmės ir aptarnavo tikrai keistas tipas:). Nėra tas keistumas blogas, bet blemba… keista buvo. Ir išvis keistas tas žodis “keistas”. Kokteiliai po 10 Lt ten. Tik va neparagavom. Teks sugrįžti. Ir dabar supratau, ką man tas padavėjas priminė. Ogi Džimą Kerį… Tik ar iš “Prielipos” ar iš filmo apie negalėjimą mėluoti. Žinot… jis buvo tų dviejų personažų miksas:D.


Tai va tiek va.


p.s. savaitės frazė - “o tu akvariumą matei?”.

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2009-02-20 17:07

“Girtos bitės” :D… Kažkam ryt į darbą. Mums tai ne. Todėl būnam didžėjais.


Air - ALL I Need (PTS remix)

Mr. Oizo - Drunken bee
Rodyk draugams