BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2009-01-31 11:15

Vėl du “gabalai”. Pirmasis senas, o antrasis - geras:). Abu geri sąlyginai… Pirmasis kiek menu buvo tikras šokių aikštelių hitas ir tikrai ne be reikalo, o štai tas “miauksėjimas” antroje dainoje jau kai įstringa, tai visą dieną iš galvos neina išmest. Užsikrėskit ir jūs:).


Tori Amos - Professional Widow(Armand Van Helden rmx)

WHOMADEWHO - TV  Friend

Noriu į diskoteką.

Rodyk draugams

Hey, dreamer

Parašė jignas | 2009-01-30 00:17

Apie ką svajoji, blogeri? Aišku kaip ir visi žmonės turim gyvenimiškų svajonių, o kokios svajonės, susijusios konkrečiai su tinklaraščio rašymu? Kol dar nesu diplomuotas sociologas, galiu užsiimti spekuliatyvia veikla(tipo vėliau negalėsiu...)ir padaryti šiokius tokius apibendrinimus, remdamasis savo pastebėjimais blogosferoje. Taigi:


1. Pati didžiausia visų svajonė yra turėti kuo daugiau skaitytojų. Skaitytojų, kuie ne tik netyčiomis užklystų, bet ir aktyviai dalyvautų diskusijose ir pan. Kam to reikia? Tai susiję su tolimesnėmis svajonėmis:).


2. Svajonė susirasti draugų. Draugų, kurie nebūtų tik virtualūs pašnekovai ar tie “draugų draugai” socialiniame tinkle. Tai puikiai parodo aktyvus blogerių noras dalyvauti BSLS. Argi ne?


2.1 Su visais gi nesusibičiuliausi, bet susirasti naujų pažįstamų taip pat yra smagu bei naudinga. Apie naujas, smagias ir naudingas pažintis spėju pasvajoja kiekvienas tinklaraštininkas. Naujumą ir smagumą palikim nuošalyje, o štai kas per “naudingumas”? Naudą kiekvienas galime suvokti skirtingai. Vienas džiūgaus, susiradęs bendraminčių naujam projektui, kitas - per tokias pažintis įsidarbins, trečias - “apsiženavos“:).


3. Uždirbti(gauti materialios naudos). Tokios blogerio profesijos dar nėra berods, bet asmenų, kurie gauna materialios naudos iš tinklaraščių rašymo galima atrasti. Vieni eina dykai į vakarėlius ar parodas, kiti už reklamą gauna fotokameras ir pan. Neskaičiuosim čia svetimo turto tik galiu nuoširdžiai pasidžiaugti, kad taip yra ir viltis, kad blogeriai nenubiednės net krizės metu, o potencialūs investuotojai vis dažniau idėjų paieškas pradės nuo blogosferos.


4. Išgarsėti svajojam. Ne? Berods taip, nes keikvienas blogeris suskumba pasidžiaugti tuo, jog apie jį parašė ar kaip kitaip pranešė didžiajai visuomenės daliai žinomi media kanalai. Patenkam štai į kokį žurnaliuką ar radijo stotį ir jau kirba širdutė, suvokus, kad taip atsitiko tavojo tinklaraščio dėka. Smagu.


5. Būti pirmu pirmiausiu pirmėliausiu:). Tinklaraštininkai stengiasi kuo operatyviau sureaguoti į vieną ar kitą įvykį ir to pasekoje žinios, kad ir kokios jos būtų, pasiekia skaitytojus labai anksti, iškart po įvykio. Kiekvienas nori būti pirmas, nes šis dalykas vienaip ar kitaip užtikrina tiek skaitytojų gausą, tiek ir jų pagarbą bei tolimesnį susidomėjimą tavo rašiniais. Taigi svajojam kažką tokio atrasti pirmi ar netgi vieninteliai. Labai geras bruožas, manau, tiesiog kertinis.


Ta kertine svajone ir užbaigsiu savo pasvaisčiojimus apie blogerių svajas:). Nes nemėgstu plėstis(o jau išsiplėčiau). Tikiuosi paskaitysit, pakritikuosit ar palinksėsit galvomis, nes ir patys pasvajojat panašiai.


Čia toks įrašas daugiau kolegoms blogeriams, bet tikiu ras kažką įdomaus ir tie, kurie dar svarsto, ar verta pradėti rašyti. Verta. Kodėl? Nes mes(tinklaraštininkai) Aistės dėka štai jau rytoj susitiksim Kaune, susipažinsim, pabendrausim. Žodžiu pildysime svajonę Nr. 2. Visai smagu gi bus po daugelio metų susitikti kur pažįstamą blogerį. Juk su jau matytu asmeniu bendrauti visuomet lengviau, net jeigu jis ir nori iš tavęs konfiskuoti turtą ar pan.

Rodyk draugams

Skėčių reklama

Parašė jignas | 2009-01-29 18:48

Nors lyja pas mus ne taip ir retai, bet skėčių reklamos per TV man neteko matyti:).

(1971 m.)

Pripažinkit, viena už kitą linksmesnės reklamos:). Pirmoji gal aktualesnė reklamuojant skėčio modelį(kaip tam tikrą naują išradimą 1971 metais), o antroji - tiesiog puiki:). Lietuvoje matyt skėtis laikomas būtina preke, kurios neverta reklamuoti. Hmmm…

Rodyk draugams

Mane lengva…

Parašė jignas | 2009-01-27 23:39

..sugluminti kalbomis apie visokias Koralų pilis, skraidančias lėkštes ir antigravitaciją. Ir dar šitas:


DJ Wool - The Star of East Berlin (Sharkslayer Mix)

Rodyk draugams

DOVANA Valentino dienos proga

Parašė jignas | 2009-01-27 19:48

Vaikščiojom po prekybcentrį ir užmatėm visas tas širdeles, skulptūrėles ir pan., keistai pasijutom kažkaip… O juk yra tekę pirkti ir dovanoti tokių dalykėlių. Ne esmė. Aš šiandien degalinėj užmačiau akciją ir pagalvojau, kad dovana Valentino dienai tai superinė:D. Apie akciją tą štai čia.


 Ir spalva raudona ir praktiška ir “karšta”… Ir dar.. tas čekis gali būti vienintelio nominalo, tai nebūsit palaikyta(s) taupiu žmogumi.


“Dovanoju tau benzino”. Mua.


p.s. įdėsiu foto, kai tik rasiu laidą telefono, nes smagiau gi, kai yra paveiksliukas:).

Rodyk draugams

žiūrim, ką turim

Parašė jignas | 2009-01-26 23:59

Photobucket


O turim juokingoką krūvelę kompaktinių plokštelių, dar kitaip liaudyje vadinamų CD. Čia ir HIM(”Razoblade Romance”), ir Crazy Town(”The Gift of The Game”), ir Junior(”Geriausios dainos”), ir Bomfunk Mc’s(”In stereo”) bei DM(aka Depeche Mode)(”Remixes 81 - 04″). Mano jaunystės (o gal tiksliau vaikystės) įrašai:). Kodėl sakau, jog ši kolekcija “juokingoka”? Nes pamenu, kaip įrašus pirkdavau visiškai “random” būdu. Dar čia nėra The Chemical Brothers kompakto, kurį pirkau ir man sakė, kad jei patinka jie tikrai, tai šitas CD irgi patiks. Logikos yra tik tuomet dar nelabai žinojau, kas čia per muzika. Klausiau radijo, dar kokį žurnaliūkštį nusitverdavau, bet tai buvo viskas.


Įvairios muzikos klausiausi… Nors ir dabar tas spektras netgi prasiplėtęs. Gal mažiau Junior ar HIM tipo grupių, bet atsirado krūva kitų. Iš esmės tai mano sampratą apie muziką pakeitė internetas. Kurį irgi “atradau” salyginai vėlai… Na, bet apie mano socializaciją galima kalbėti ilgai ir nuobodžiai juolab, kad ji vis dar vyksta:).


Bet rodos praėjo tiek ne daug laiko, štai šituos įrašus jau traukiau iš gan giliai užgrūstos dėžės. Dar dešimtmetis ir išvis - tai bus “senoji mokykla”. Muzika yra vienas iš dalykų gyvenime, kuris mus lydi ir kurio pagalba štai labai lengva pastebėti, kaip keitiesi, o tiksliau - kaip greitai keičiasi viskas. U tiu tiųųų:). Varau paklausyt šito. “Raka maka fo“. Labanakt.

Rodyk draugams

“You talkin’ me?”

Parašė jignas | 2009-01-26 21:42

“Are you talking to me?” - garsioji frazė iš filmo “Taxi driver“, kurį pamačiau tik vakar(lol). Dar kartą norėčiau pamatyti originalo kalba. Rekomenduoju visiems, nes nebūtinai turite būti “Snobo nakties” gerbėjai, kad ši juosta paliktų įspūdį.

ir parodija/reklama:

Dar galima panaudoti, kai cigarečių paprašo ar šiaip ko:).


Filmą paspoksokit. It isn’t a joke.

Rodyk draugams

“pabaliai”:)

Parašė jignas | 2009-01-26 18:58


(radinys iš čia)


Patingėjau padaryti foto, bet radau lygiai tokį patį burbulą internete. Tai gali būti šviestuvas arba tiesiog dekoracija kur palubėje:). Realybėje atrodo tikrai šauniai tik man sakė, jog su visom lempelėm reikia elgtis labai atsargiai ir naudoti tik tokias, kurios labai mažai šyla.


Tokiam gan dideliam burbului reikia virš 300 puodelių todėl, norėdami jį pasidaryti, turėsite surengti keletą nemenkų vakarėlių:). Galima daryti mažesnius burbulus iš skaidrių vienkartinių plastikinių “stikliukų” arba didžiulius iš alaus bokalų. Skaidrūs atrodytų ne ką mažiau įspūdingai. Į vidų galima dėti ne tik paprastas lempas, bet ir šviečiančias visokiom įvairiom spalvom. Man pasakojo, kad galima paimti daugybę lempučių iš žiebtuvėlių, kurie turi “prožektoriuko funkciją” ir sumontuoti ten kažkaip, kad jos viduje suktųsi. Kūl:). Puodeliai tvirtinami metalinių kabučių pagalba. Yra toks “šautuvas”, kurio pagalba pritvirtinami(prisegami) plakatai, baldų gamintojai juos naudoja.. tik nežinau, kaip jis tiksliai vadinasi, bet, manau, įsivaizduojat apie ką kalba eina.


Tai štai, kartais dekoracijas ar interjero detales pasidaryti labai paprasta. Internete galite rasti begales idėjų, kur galite panaudoti kad ir tokius po balių liekančius indus:). O ir patys, manau, turime idėjų tik dažnai deja tingime jas įgyvendinti.

Rodyk draugams

SKAITYK MANO BLOG’ą!

Parašė jignas | 2009-01-25 21:28

Įsivaizduokime tokį pokalbį. Kalba du sutuoktiniai prieš miegą:


X: Tiesa, Y,  kodėl tu man nepapasakojai, kad dalyvausi “Humoro klube“? Po velnių…


Y: Ai, bet juk rašiau apie tai prieš porą dienų savo blog'e…


X: Rašei? (pauzė) Blog'e? Tai papasakojai visiems, bet tik ne man?


Y: Kaip “tik ne tau”? Tai tipo neskaitei?


X: Tipo neskaičiau…


Y: Apskritai.. juk aš tau pasakojau.


X: Nepasakojai. Ir neskaičiau. Reklamoj per Tv pamačiau.


Y: Tai tu neskaitai mano blog'o ar kaip čia suprast?


X: Skaitau. Kartais. Na, ne reguliariai. Bet tai pasirodo, kad reiks net užsiprenumeruot savo vyro blog'o RSS.


Y: Neprenumeruoji mano RSS?!!? Siaubas, X.


X: Užsiprenumeruosiu. Pažadu. Bučkis. Miegam.


Y: Saldžių sapnų. (ilgesnė pauzė) Ryt užsiprenumeruok, ok?:)


X: Ok, ok:).


 


Pokalbis išgalvotas, bet gal nepamirškim, kad ne visi skaito tinklaraščius ir ne visi prenumeruoja RSS. Apskritai jūsų artimieji skaito jūsų tinklaraštį? Kad ir kaip būtų, pasistenkim, kad neatsitiktų taip, kaip X'ei ir Y'kui. :)

Rodyk draugams

“po vandeniu”

Parašė jignas | 2009-01-25 17:38

Tap išėjo, kad teko pašniukštinėti interneto platybėse, kaip papuošti dancefloor’ą tokį. Be viso ko atradau vieną vietinės reikšmės(vietinės Amerikoje) sveitainę, kur gausu nuotraukų ir t.t. Man patiko tik šita:(iš http://www.balloonsoverfortmyers.com/ )


Tie skaidrūs balionėliai… Gan šauniai sukuriamas burbuliukų efektas ką?:) Visai užsimaniau į tokį prašmatnų balių “po vandeniu”.

Rodyk draugams