BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SocialinėMechanika užsidaro.

Parašė jignas | 2008-10-28 20:55

Galbūt skamba kiek kraupiai, o gal kam nors tai suteiks džiaugsmo… bet SocialinėMechanika užsidaro.


 Keista, bet sakau “bye bye“. Niekur neišvažiuoju, neišskrendu kosmosan, neišsižadu rašymo… Tiesiog verčiu naują puslapį savo tinklaraštininko karjeroje. Dar prieš kokius metus apskritai nelabai rūpėjo bloginimas ir su tuo susiję dalykai, o štai vieną dieną ėmiau ir sumąsčiau atidaryti SocialinęMechaniką. Viskas prasidėjo šios mergaitės gimimo diena:Tačiau įrašas apie tai deja buvo ištrintas ir teko vėl viską pradėti iš naujo. Antras dublis ir štai jau pusmetis rašymo, beveik 200 įrašų, būrys naujų virtualių draugų, kurie rašo pačiomis įvairiausiomis temomis ir tai daro tiesiog puikiai. Juk mes susipažinsime ir realiame gyvenime taip?:) Sakau visiems Ačiū, kad skaitėt, kad komentavot, kartu juokėtės, klausėt muzikos…


Aš niekur nedingstu ir jau labai greitai galėsite mane rasti “Laisvalaikio” tinklaraštyje. Priėmiau pasiūlymą prisijungti prie komandos, rašančios šį tinklaraštį ir tikiuosi, kad mūsų pastangas įvertinsite. Temos bus pačios įvairiausios, tačiau aš asmeniškai stengsiuosi rašyti paprastai, trumpai, su mintimi(gal kartais ir paslėpta). Tiesiog būsiu savimi:). Tikiuosi parašyti apžvalgų iš pačių įvairiausių renginių Kaune ir pasiaiškinti, ar tikrai šio miesto žmonės “žinotų už ką sėdi“:D. Bet geriau daug nežadėti, o pamėginti nustebinti. Juk staigmenos yra toks nuostabus dalykas ką?Iki pasimatymo Laisvalaikio blog'e.


Ignas.

Rodyk draugams

apie ką čia?

Parašė jignas | 2008-10-27 11:49

Kaip man buvo smagu, kai anadien vienas draugas internete ieškojo medžiagos namų darbui apie žaliąjį marketingą(ar kažką tokio) ir vis burbėjo sau po nosim, kad geriausia naršyti po blog'us, nes “ten daugiausiai nuorodų, šauniausios iliustracijos ir t.t.” O tai ne…


Išsisaugojau to ieškojimo procese atrastus naujus tinklaraščius, bet dar labai nesigilinau į jų turinį. Tiesiog pirmas įspūdis buvo neblogas:). Apie tokio įspūdžio/dizaino svarbą ir šiaip išpopuliarėjimo kelius kalba kolega. Pastaruoju metu nuorodų skiltyje prikabinau keletą naujų vietelių, kuriose man smagu apsilankyti, o šiandien atsirado kažkokia velniava viršuj puslapio, kurią pavadinčiau tiesiog reklama. Kiek toks reikalas gali kainuoti?:) O ypač tinklaraščiuose, kurie lyg ir nenori tokios reklamos. Bet išvis geriausias pokštas man nutiko vakar vakare, kai strigo BLOGas.lt sistema, o galiausiai išvydau tokį vaizdą:Čia tik bendras vaizdas:D, o užrašas, kuris čia bene svarbiausias “Paslauga teikiama tik Omnitel vartotojams”. Kas per fakas? Ar čia gal tik man taip..?:)

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2008-10-25 16:28

70-90ieji… Skamba kiek keistai, bet tai savotiška klasika. Dar įdomiau, nes daugelis šių kūrinių ne kartą mixuoti ir remixuoti… Bet originalai skamba nepakartojamai. Tiksliai nežinau, kiek čia dainų ištraukų, bet būtų smagu šį bei tą pagroti:).

ir truputį lėtesnis pleilistas:

“Pasaka”:).

Rodyk draugams

tas pac.

Parašė jignas | 2008-10-23 19:17

Oi, kiek veikt visko reikia ir rašymui laiko vis mažiau, bet gyvenimas lekia, socialinė mechanika vyksta… Viskas tvarkoj:). Bakalauro temą spėjau pakeisti iš esmės… Sunku apsispręst, bet jau laikas ir dabartinė tema veža labiau už pastarąją. Dar veikiu ką? Mokausi, dirbu neva, kuriu planus.


Kas tas “tas pats” (tiesa pavadinime mandriau mėginta parašyt…šiaip sau)? Tas pats ritualas susitikus kokį pažįstamą. “Labas, kaip sekasi? Kas gero/blogo? Kaip bakalauras? Irgi į kolį varai? Jo, tau irgi sėkmės…”:). Visiška socialinė mechanika ir ne kitaip. Už sėkmę nedėkoju, o linkiu jos tik nuoširdžiai, todėl ne visada linkiu…


Va tiek va trumpai va:).

Rodyk draugams

Ak!

Parašė jignas | 2008-10-21 13:31
Miela, fantastiška, romantiška… Tiesiog puiki dienos pradžia:).

Rodyk draugams

Žiurkės…(rimtai..)

Parašė jignas | 2008-10-19 13:50

**** kokių trenktų žmonių būna. Nors esu velniškai taikus tipas, bet duočiau per veidą vistiek… Ale kad tie žmonės priešingos lyties, todėl kažkaip… Tokiu atveju gali tik pasiplūsti ir dar paklausti “o tu kartais ne iš parodos pabėgus?”. Nes kai mergaitės iš provincijos prisivartoja kažko tokio svaiginančio ir ima puldinėti žmones, tai taip ir supranti, kad vis gi mes ne visi iš beždžionių išsivystėm. Arba kad įmanoma užstrigti tam tikroj vystymosi stadijoj.


Tai va. Tegul tai būna įrašas be kategorijos.

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2008-10-18 13:00

Ne pati lengviausia užduotis nepriekaištingai sumixuoti tokius kūrinėlius(ne vieną su kitu..) kaip šie, bet norėčiau pamėginti… turėtų būti nuostabu:)


Feist - 1234(remix by the audience)

Adam F - The tree knows everything
Rodyk draugams

dėja’I. Ir šiaip apie rudenį

Parašė jignas | 2008-10-17 22:11

Debora Schenck


Mane veža toks oras. Kai pilka, visaip geltona, šlapia, vėsu, klampu, raudona ir žalia, šiek tiek vėjuota ir vėl saulėta, ir vėl pilka… Ruduo. Bene mylimiausias metų laikas. Man jis siejasi su meile.


Užrašykit ant klevo lapo savo numerį ar e-paštą..ar šiaip ką nors ir įteikit jums patikusiam praeiviui. Kas bus? O kas norit kad būtų? Puodelis arbatos, bandelės su obuoliais galbūt vynas, galbūt medus, o gal štai per Kalėdas turėsit su kuo keistis dovanom:).


Būčiau koks ten kavinės, kuri vis dar turi lauke stalelius, savininkas, tai prisodinčiau prie jų vasariškai aprengtų manekenų, pastatyčiau jiems kavos ir didelę iškabą šalią - “MŪSŲ KAVA TIKRAI JUS SUŠILDYS”.


Ką savaitgalį?

Rodyk draugams

…ant ledo:)

Parašė jignas | 2008-10-16 12:19

Vakar stebėjau labai smagų vaizdą, kuomet ledo arenoj visai maži vaikučiai mokosi čiuožinėti. Griūva, keliasi, vartosi…. bet kai kurie čiuožia taip puikiai, kad tik pavydėt galima. Jų instruktorei darbo tai tikrai nemažai, bet ji labai puikiai tvarkėsi, visus spėjo sužiūrėti, paguosti pargriuvusius ir dar visiem po hi5 duoti laikas nuo laiko:). Aš su pavydu žiūrėjau į juos, nes būdamas vaikas neturėjau tokios galimybės išmokti čiuožinėti, o štai dabar tai pačiuožiu šiek tiek, bet vistiek dar labai prastai… Norėčiau mokėti gerai čiuožti, bet vis baisu sprandą nusisukt:). Negražu kikenti iš svetimų nesėkmių, bet čia daugiau ne pakikenimui, o tam, kad įsitikintumėt, jog yra žmonių be baimės jausmo:)
Rodyk draugams

Depresija. Mes galim padėti.

Parašė jignas | 2008-10-14 15:30

Mano buvę kolegės berods kaip namų darbą parašė straipsnelį ir sukūrė video. Visa tai galima rasti čia. Gan šaunus darbas ir tema, aktuali mums visiems be išimties, nes depresija yra viena iš tų ligų, kurios gali užklupti ir pačius sveikiausius. Kartais mes net nežinome, jog sergame ir viską “nurašome” nuovargiui, blogam orui ir pan. Ir be abejonės neturime likti abejingi žmonėms, kuriems kartais reikia visai nedaug. Pabedrauti, nuveikti ką nors kartu ar tiesiog pabūti šalia.


p.s. kiek žinau video turėjo skambėti ne kas kitas, o štai ši daina. Tačiau dėl neaiškių priežasčių buvo persigalvota. Gal tos priežastys neaiškios tik man, bet labai jau super buvo pirmasis variantas…:). Įvertinkit.

Rodyk draugams