BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lauktuvės

Parašė jignas | 2008-08-31 18:05

Photobucket


Vakar buvau miške paslampinėt truputį. Smagumėlis pakvėpuoti tikrai labai grynu oru. Man besistiebiantys į dangų medžiai yra kažkas stebuklingo. Norėjau lauktuvėms parvežti grybų, bet kažko nelabai jų yra. tiesa vieną baravyką pavyko rasti, bet iš vieno grybo menka nauda.


Jei jau prakalbau apie lauktuves, tai vakar sulaukiau lauktuvių iš JAV. Štai:


Photobucket


“Land of Lincoln”:). Ačiū Aldui už originalią dovaną. Beje, numeris nėra nuluptas nuo gatvėj stovinčio automobilio, o pirktas antikvariate. Bent jau man taip sakė:).

Rodyk draugams

Gatvės krepšinis.

Parašė jignas | 2008-08-30 12:44


Vasara jau visai visai baigiasi ir mąstydamas, kokia ji buvo, sugalvojau parašyti apie vieną iš vasaros malonumų(bent jau man) - gatvės krepšinį. Aišku lauke krepšinį galima žaisti ne tik vasarą, bet būtent šiuo metų laiku tam būna daugiausiai laiko, o ir oras palankiausias. Prie oro sąlygų sugrįšiu kiek vėliau, o dabar noriu apžvelgti savo šios vasaros pasiekimus gatvės krepšinio aišktelėse.


Per 3 vasaros mėnesius man pavyko sudalyvauti net keturiuose turnyruose. Trijuose iš jų vyko “tradicinis” gatvės krepšinis 3×3 į vieną krepšį, o štai  turnyre, kuriame pavyko užimti pirmąją vietą, žaidėme po atviru dangumi 5 prieš 5 į du krepšius. Žaidimas į vieną krepšį yra labai specifinis ir čia galioja daugybė aspektų, kurie gali nulemti sėkmę ir kurie yra mažiau lemiami “tradiciniame” krepšinyje.


Visų pirma daug ką lemia tinkama komandos komplektacija. Gatvės krepšinio turnyruose komandą gali sudaryti 4 žaidėjai, tačiau dažnai būna, kad atsarginis būna tik kritiniams ayvejams(pagrindiniams žaidėjams gavus traumą ir pan.). Nors būna turnyrų, kuriuose atsarginis tiesiog būtinas, nes per trumpą laiką tenka sužaisti nemažai rubgtynių ir norit pataupyto jėgas pravartu keistis. Šiuo atveju atsarginis turėtų būti krepšininkas, gebantis žaisti keliose pozicijose. Bet tai galioja visiems žaidėjams, nes lauko aišktelėsi kartais puikiai sukomplektuotos komandos(turinčios aukštą centro puolėją, sumanų įžaidėją ir atakuojantį gynėja ar krašto puolėją) dažnai patiria nesėkmes prieš komandas, kuriose visi trys žaidėjai nors ir neišsiskiria ūgiu, bet puikiai sugeba pataikyti tiek iš už trijų taškų atžymos, tiek prasiveržti po krepšiu.


Metimai iš trijų taškų zonos gatvės krepšinyje yra verti 2 taškų ir šis ginklas yra bene pats svarbiausias norint ką nors laimėti, nes būna taip, jog komanda pluša mėtydama iš vidutinio nuotolio ar tai iš po krepšio, tačiau iš čia pataikyti metimai vertinami tik po 1 tašką, o priešininkams tuomet užtenka įmesti tarkim pora tolimų metimų ir rezultatas vėl išsilygina.


Be abejonės svarbu susižaidimas. Mano komanda iš esmės buvo visad tokia pati tik apmaudu, jog pernai turėtas aukštaūgis išvyko į treniruočių stovyklą ir negalėjo mums padėti paskutiniame turnyre, kuriame, payrę vos vieną pralaimėjimą, dėl blogesnio taškų skirtumo turėjome pasitraukti iš tolimesnės kovos. Būtent šiame turnyre teko žaisti galima sakyti ekstremaliomis oro sąlygomis, nes per vieną mačą pliaupė toks stiprus lietus, jog sportbačiai buvo pilni vandens ir buvo sunku juos atkelti. Nekalbu apie sportinę aprangą, kuri buvo permirkus, tačiau džiugu bent tiek, kad aš asmeniškai nedėvėjau išverčiamų šortų, kurie kai prisigeria vandens tampa taip pat labai sunkūs.


Lyjant stipriam lietui labai praverčia aukštas ir mokantis nugara į krepšį žaisti vidurio puolėjas, kuriam tereikia įpasuoti kamuolį į baudos aikštelę, o visą kitą darbą jis atlieka pats vienas. Ši taktika naudinga todėl, kad varytis kamuolį paprasčiausiai neįmanomą, nes nuo balų jis nešoka, o ir danga dažniausiai būna labai slidi ir gauti traumą yra vieni juokai.


Bet kuriuo atveju, gatvės krepšinis yra kietas žaidimas ir čia leidžiama kiek daugiau pasitumdyti, tačiau būtent teisėjų darba čia turi gan daug įtakos, bo tuomet, kai leidžiama stumdytis per daug, krepšinis praranda savo žavesį ir tampa pusiau imtynių aikštele, o ne komandiniu sportu. Nors gatvės krepšinį gali žaisti visi, tačiau yra tokių, kurie būtent lauko aišktelėse sugeba rodyti stebuklus ir gali aplošti bet kurį priešininką. Tokie krepšininkai dažnai nesugeba nieko doro nuveikti žaisdami krepšinį per visą aikštelę, bet aš jų visai nenuvertinu, nes gatvės krepšinis yra tarsi atskira sporto šaka, kurioje galioja daugybė nerašytų taisyklių ir kurioje pasiekti pripažinimą yra velniškai sunku.


Tikiuosi, kad ruduo bus gražus ir dar pavyks pažaisti krepšinį lauke:).

Rodyk draugams

jei būčiau dj…

Parašė jignas | 2008-08-30 09:16

Tikiuosi pasiutusio savaitgalio. Lauktuvės iš JAV, nuotraukos, šokiai, šyyypsenos, galbūt lietus, galbūt grilinimas, alkoholiniai gėrimai, lengvas rytas, muzika:


Bert Ambrose Orch. - La Cucaracha(1938)

teenage bad girl - cocotte ( boys noize remix )Rodyk draugams

Rotator.

Parašė jignas | 2008-08-29 19:18

Rotator by Ron Arad for Teuco:

Hmmm… bet pirmą kartą atėjęs į tokį dušą/vonią berods likčiau nesiprausęs. Man patiko.

Rodyk draugams

Šitąąą…

Parašė jignas | 2008-08-29 18:55

Naršiau po savo mylimiausias svetainėles irrrr… pagalvojau, kad šitam tūse visai šauniai atrodytų šitos “dekoracijos”. :)

Rodyk draugams

Joe, atvažiuok į Lietuvą!

Parašė jignas | 2008-08-27 23:11

Šiandien tėčiui sekondhende nupirkau tokius marškinėlius:


Priekis:


Photobucket


Nugara:


Photobucket


Negalėjau nenupirkti, bo Joe Satriani  yra jo vienas mėgstamiausių muzikantų. Mama nusistebėjo, kad gal ruošiamės į Satriani koncertą paslapčia, bet mes tik padūsavom, kad dar ilgai teks laukti šio gitaros virtuozo. Tiesa Joe Satriani minimas vienoje, netrukus Lietuvoje vyksiančio koncerto, reklamoje. Bet čia ne tas kalibras ką norit tą sakykit:). Kiek pamenu visai šiltų atsiliepimų sulaukė vienas mano įrašas, kuriame ir siūliau paklausyti J.Satriani muzikos. Laukiam jo Lietuvoje:).


Joe Satriani - Until we say goodbye(live in San Francisco):Rodyk draugams

Įkvėpimas

Parašė jignas | 2008-08-26 22:58

Berods pavargau… Sprendžiu ne tik iš savo savijautos, bet ir iš to, kad ieškau įkvėpimo internete. Na, bet viskas bus gerai:).

Labanakt.

Rodyk draugams

Crip Walk

Parašė jignas | 2008-08-26 18:52

Visai neseniai susipažinau su vienu vaikinuku, kuriam berods 16 metų. Sukom kompaktus ir jis man papasakojo, kad… turi savo šokio grupę. Pasirodo jis subūręs keletą bendraminčių ir juos mokina šokio žingsnelių. Bičelis turi įsirengęs garažą pas senelius, kuriame susitempęs aparatūrą, prisikabinęs veidrodžių… O šokis vadinasi Crip Walk.  Super iniciatyva. Martynas sakė, kad šiuo reikalu užsiima jau pusmetį ir kai man pademonstravo ką jau išmokęs aš tiesiog negalėjau patikėti. Žiūrėjau prieš tai youtube vaizdelį ir žavėjausi, bet štai vaikis ėmė ir ne ką prasčiau sušoko gyvai:).

Daug visko įdomaus apie šį stilių galite sužinoti pagūglinę. Aš asmeniškai galiu tik pagirti Martyną, kad užsiima tokia veikla ir svarbiausia - į tai įtraukia savo draugus. Jis berods žada sukurti savo tinklapį, o artimiausiuose planuose numatoma šokio dvikova, kurią žadėjo patalpinti youtube ir aš galbūt taip pat patalpinsiu šį video vėlesniuose įrašuose. Taigi i hope bus daugiau:).

Rodyk draugams

“Gaidelis”:)

Parašė jignas | 2008-08-24 19:49

Ne - čia ne krepšinio teisėjui skirtas epitetas. Čia sausainiai toki. Karts nuo karto vis nusiperku lietuviškų sausainių, kurie yra tiesiog klasika, nes jų skonis per daugelį metų beveik nepasikeitė. Aišku atsirado visokių kakavos skonio, su šokolado gabalėliais ir t.t., bet man skaniausi patys paprasčiausi. Pasirodo, kad jie dar ir su kardamonu… Nors realiai tai nelabai žinau, kas čia per prieskonis.Aš mėgstu iš šitų sausainių pagamintą…net nežinau, kaip pavadinti - pyragą, kurį mano močiutė vadina “ferma”:), nes tokia forma kaip fermos(manau, kad sovietmečiu statytų fermų bent jau griuvėsius esat matę). Mmmm, o juk galima šituos sausainius tiesiog imti ir apsitepti uogiene ar sviestu…


Dar yra sausainiai “Lietuviškos pasakos”, kurių kitoks įpakavimas, o ir skonis šiek tiek skiriasi(gal cukraus daugiau sakyčiau). Man jie taip pat skanūs. Apskritai pavadinimų gausa tikrai didelė ir kiekvienos rūšies sausainiai turi savitą skonį nors galima pastebėti, jog skirtingų firmų gaminami sausainiai nors ir turi tokį patį pavadinimą, bet skiriasi. Bet kokiu atveju, jei dar nevakarieniavot, siūlau pasimėgauti pienu/kefyru ir lietuviškais sausainiais(gal kiek primenantis ligoninės vakarienę derinys, bet kartais skanu labai..):).

Rodyk draugams

Ką neša boružėlės?

Parašė jignas | 2008-08-24 14:55

Lyg ir yra toks pasakymas, kad vorai neša laimę. O ką neša boružėlės?:) Kaip seniai buvau matęs boružėlė, o anadien ji tiesiog ropojo mano koja ir aš ją pačiupau trumpai fotosesijai, kuri daryta telefonu, todėl kokybė prasta gavosi, bet boružėlė buvo labai graži:). Mano delne ji atrodė lyg ir negyva mat iš pradžių nemačiau, kas ropoja koja, ir spustelėjau gan smarkiai šį vabaliuką, bet padėjus atokiau ji(o gal jis?) ėmė ir “nutipeno” gan greitai. Nepatikau aš jai/jam matyt…


Photobucket

Rodyk draugams